תפריט נגישות

מומחי הטכנולוגיה של טנגרם סופט ברשימת האלופים של IBM

 
דור סררו, ה
CTO -של טנגרם סופט זכה בתואר IBM Champion לשנת 2019 בתחום הענן. בכך הוא מצטרף אל אלכסיי סלטובסקי, מנהל אגף הטכנולוגיה בטנגרם סופט שזכה בפרס זה בתחום אבטחת המידע. סררו וסלטובסקי הם בין היחידים בישראל שזכו בתואר הכבוד.

ב"תוכנית האלופים" (Champion program) של IBM לשנת 2019 בתחום הענן, נבחרו 22% מתוך 2,000 מועמדים העוסקים בייעוץ והטמעה של טכנולוגיות IBM, ומייצגים 39 מדינות ברחבי העולם. תוכנית האלופים של IBM מוקירה מומחים ומובילי דעה על פועלם בהטמעת מוצרים וטיפוח קהילות משתמשי IBM .

לדברי ירון רז, מנכ"ל טנגרם, וחבר הנהלה במטריקס "אנו גאים בדור ובחירתו לתכנית האלופים. אין ספק שהוא אחד המומחים המקצועיים ביותר בתחום הענן בישראל. דור הוא מקצוען המקדם את הפתרונות העסקיים שלIBM , מרצה בכנסים וחולק את הידע שלו עם  הקהילה בתחומו".

חברת טנגרם סופט, חברה בת של מטריקס, היא מהחברות המובילות בישראל בתחום Data Protection ובמתן שירותים בתחום טכנולוגיות המידע. החברה מספקת ייעוץ טכנולוגי ומבצעת פרויקטים מבוססי מוצרי תוכנה ותשתית. טנגרם הינה שותף עסקי מוביל של חברת IBM ברמת  Platinum Level. המוצרים המובילים של IBM שטנגרם מקדמת בתחום הענן הם IBM API Connect, IBM DataPower, IBM Cloud Private  ועוד.