תפריט נגישות

הסכם אסטרטגי בין Prodware לחברת הסטארטאפ V-CHECK

במסגרת שיתוף הפעולה תשלב Prodware את פלטפורמת התשלומים של V-CHECK
בגירסה הישראלית של מערכות ה-
ERP של מיקרוסופט 

הסטארטאפ הישראלי V-CHECK, שפיתח צ'קים דיגיטליים ופלטפורמה ייחודית לתשלומים וגבייה,  חתם על הסכם אסטרטגי עם חברת Prodware. במסגרת ההסכם תשלב Prodware את המוצרים של V-CHECK בפתרונות ה-CRM (ניהול קשרי לקוחות) וה- ERP (ניהול משאבים ארגוניים) של מיקרוסופט שהיא מציעה ללקוחותיה. ההסכם נחתם במסגרת מסלול הצמיחה הבינלאומית של תכנית 365x לסטארטאפים בוגרים שבה שותפה Prodware יחד עם מיקרוסופט ו-Tech Data. 

Prodware, מפיצת מערכות ה-ERP של מיקרוסופט בישראל, תשלב את פלטפורמת התשלומים הדיגיטליים של V-CHECK כחלק מהלוקליזציה הישראלית ותפיץ את הפתרון ללקוחות מיקרוסופט ERP הקיימים והחדשים כחלק מחבילת המוצר. 

חברת הסטארטאפ V-CHECK הוקמה בשנת 2015 ומשרתת כבר מאות ארגונים בישראל ממגוון ענפים.  הצ'קים הדיגיטליים שפיתחה V-CHECK נשלחים באמצעות הטלפון הנייד של המשלם ישירות לחשבון הבנק של המקבל. בנוסף לכך פיתחה V-CHECK פלטפורמת תשלומים וגבייה חכמה המאפשרת לחברות וארגונים לעקוב אחר תשלומי ספקים ולקוחות, ולשלוח התרעות לגבי מועדי פירעון ותזכורות, במידה והתשלומים מתמהמהים. הפלטפורמה מאפשרת לשפר את הגבייה הארגונית ואת תזרים המזומנים של הארגון. 

"שיתוף הפעולה עם Prodware למיזוג פלטפורמת התשלומים שלנו עם Microsoft Dynamics מרגש ומהווה אבן דרך משמעותית במסע שלנו" מסר קובי רם, מייסד ומנכ"ל V-CHECK. "הצ'קים הדיגיטליים והפלטפורמה של V-CHECK הם מוצרים קריטיים והכרחיים לכל ארגון המעוניין לשפר את תזרים המזומנים ואת הגבייה שלו. הפלטפורמה מייעלת במידה ניכרת את מערך התשלומים והגבייה של הארגון וחוסכת זמן ועלויות. בנוסף מאפשרת הפלטפורמה לספק תמונת מצב מלאה על לקוחות בעייתיים שאינם משלמים בזמן למרות התזכורות שהם מקבלים. המערכת קלה מאד לשימוש ומשתלבת היטב עם המערכות העסקיות האחרות". 

 
יוסי חיימוב, מנכ"ל Prodware-ישראל ואחראי על השותפים האסטרטגיים בתכנית הצמיחה העסקית 365x, מסר כי הפלטפורמה של V-CHECK מרחיבה את סל המוצרים של Prodware בתחום מערכות הליבה הארגוניות, CRM ו-ERP, ומהווה מוצר משלים בתחום זה. "שיתוף הפעולה עם V-CHECK הוא ביטוי למחויבותה של Prodware לסייע לסטארטאפים ישראלים מחד, ולספק לעסקים כלים המאפשרים להם לבצע טרנספורמציה דיגיטלית ולהמציא את עצמם מחדש בעידן הדיגיטלי" ציין חיימוב. 

אודות V-CHECK 

חברת V-CHECK הוקמה בשנת 2015. המוצר הראשון של החברה היה צ'קים דיגיטליים ובהמשך פיתחה V-CHECK פלטפורמה לתשלומים וגבייה בצורה דיגיטלית. המערכת שולחת תזכורות, מפיקה דו"חות סטטיסטיים ומנהלת מספר תהליכי גבייה במקביל. כיום משתמשים במוצרים של V-CHECK מאות לקוחות בישראל. לפרטים נוספים: https://V-CHECK.co.il 

אודות Prodware-ישראל

Prodware-ישראל היא זרוע הפעילות הישראלית של קבוצת Prodware העולמית, שהוקמה ב-1989. Prodware מפתחת, מיישמת ומאחסנת פתרונות IT לעסקים כשותפת זהב של מיקרוסופט ושחקנית מרכזית בענף ה-IT העולמי. Prodware הינה מומחית לפתרונות ה-CRM וה-ERP של מיקרוסופט. Prodware-ישראל, שהוקמה ב-2008, היא שותף Microsoft Dynamics  הגדול ביותר בשוק הישראלי, ומעסיקה מעל ל-150 מומחי  ITבתחומי ה-ERP, ה-CRM, פיתוח אפליקציות מובייל, .Net, הדרכה, תשתיות ואבטחת מידע. פרטים נוספים ניתן למצוא באתר Prodware-ישראל www.prodware.co.il