תפריט נגישות

One1 רוכשת את אדוונטק טכנולוגיות תמורת 24 מ' ש"ח

חברת One1 טכנולוגיות הודיעה היום על רכישת אדוונטק טכנולוגיות הישראלית תמורת 24 מ' ₪. אדוונטק עוסקת בשיווק והטמעת מוצרי תוכנה ובמתן שירותי מחשוב לארגונים. הרכישה מהווה צעד נוסף במהלך שמובילה הנהלת One1 להגדלת נתח השוק בענף שירותי המחשוב בישראל.

חברת אדוונטק טכנולוגיות, אשר מעסיקה כ-200 עובדים, מספקת שירותי תוכנה ופיתוח ומתמחה בשיווק, מכירה, והטמעה של פתרונות התוכנה הארגונית SAP ובתחום התשתיות של ORACLE. לאדוונטק מאות לקוחות, ביניהם הגופים המובילים בישראל כגון בנק הפועלים, מפעלי ים המלח, סלקום, צה”ל, גופים שונים במשרד הביטחון, אוניברסיטת ת”א, המוסד לביטוח לאומי, משרדי ממשלה, עיריות, חברות טכנולוגיה ועוד. השלמת העסקה כפופה לאישור הממונה על ההגבלים העסקיים.

 שי אוזון, מנכ"ל One1: "רכישת אדוונטק מצטרפת למספר רכישות נוספות שביצענו בשנה האחרונה, אשר ממצבות את One1 כחברה המובילה בענף ה-IT בישראל. אדוונטק היא חברה עם יכולות מקצועיות ותרבות ארגונית שמאוד מתאימות ל-One1 והיא תמשיך לתפקד כחברה עצמאית בקבוצת One1. אני משוכנע שבעקבות הרכישה נמשיך לבסס ולחזק את מרכז הידע המקצועי ביותר בארץ בתחום התוכנה העסקית לארגונים".
(קרדיט צלמת: לואיז גרין)

זאב ינאי, מנכ"ל ונשיא אדוונטק: "ענף המחשוב עובר שינויים מהירים, וצורכי הלקוחות המשתנים תדיר מחייבים את ספקי ה-IT להיערך במהירות למתן פתרונות טכנולוגיים וחדשניים. על רקע זה, החיבור שלנו עם קבוצת One1 הוא צעד מתבקש שיאפשר מתן פתרונות בעלי ערך מוסף ללקוחות והתפתחות מקצועית לעובדים. אני שמח מאוד על הצטרפותנו לקבוצת One1 שבמסגרתה אמשיך להוביל את אדוונטק. היכולות המשותפות יאפשרו לנו לספק פתרונות רחבי היקף לגופים הגדולים במשק".

עדי אייל, יו"ר One1: "אנו מצרפים היום לשורותינו חברה בעלת ניסיון ומוניטין, עם הון אנושי מצוין וידע מקצועי רב. הרכישה הופכת את One1 לספקית הגדולה והמובילה בישראל של שירותי תוכנה עסקית לארגונים, והיא נועדה להגדיל את הערך שנוכל לספק בשנים הבאות ללקוחות, לעובדים ולמשקיעים שלנו". 

אודות One1

One1 היא חברה ציבורית הנסחרת בבורסת תל אביב, ונמנית על חברות ה-IT המובילות בישראל בתחומי התוכנה ואינטגרציית המערכות. החברה מעסיקה כ-4,000 עובדים מקצועיים בארץ ובחו"ל ומספקת פתרונות מחשוב מקצה לקצה ושירותי מיקור חוץ ליותר מ- 2,000 לקוחות במגזרי התעשייה, היי-טק, בנקאות, פיננסים, ביטוח, קמעונאות, מסחר ועוד. מניית One1 נכללת במדד ת"א-125 והכנסותיה השנתיות הן כמיליארד שקל. מנכ"ל קבוצת One1 הוא שי אוזון.