תפריט נגישות

גרטנר מדרגת את SAP כמובילה בתחום מערכות בנקאיות קמעונאיות גלובליות...

דוח ריבוע קסם חדש של חברת המחקר גרטנר מציין את חברת ,SAP זאת השנה ה-9 ברציפות, כמובילה בתחום מערכות עבור בנקאות קמעונאית. הדוח מדרג את SAP כמובילת השוק בפרמטרים של יכולות הפתרון שלה והחזון והאסטרטגיה שלה בתחום. ל-SAP בסיס לקוחות רחב בתחום הכולל למעלה מ-14,100 לקוחות מהמגזר הפיננסי בכ-150 מדינות ברחבי העולם. חברות וארגונים אלו מבססים את ליבת פעילותם על מערכות SAP במטרה להיות ממוקדי לקוחות, לפשט מורכבות עסקית ולהתנהל באופן יעיל יותר מול דרישות הרגולציה.

על פי דוח גרטנר, החברות המובילות בתחום מאופיינות בהבנה מעמיקה של השוק, לרבות מגמות וכיוונים בתחום, והן ממוקדות בקידום חדשנות לפתרונות שלהן לאורך כל הדרך עם מבט קדימה.

בנוסף, החברות המובילות בתחום עומדות בסטנדרטים הגבוהים ביותר בשוק, ומציעות פלטפורמות מתקדמות וגמישות, המאפשרות לכל לקוח ולקוח מתחום הבנקאות להגדיר את המערכת בהתאם לצרכיו ולאסטרטגיה שלו על מנת לקדם בולטות וייחודיות בענף.

פתרונות SAP בתחום הבנקאות מעניקים לחברות וארגונים מבט של 360 מעלות על פעילותם העסקית ובכך מאפשרים להם להתייעל מבחינה תפעולית, לספק שירותים מוכווני לקוח ולעמוד בדרישות הרגולציה. באמצעות שילוב הגמישות של פלטפורמת הענן ויכולות האנליטיקה העוצמתיות של SAP HANA, לקוחות SAP זוכים לתובנות עסקיות בזמן אמת סביב מדדים עסקיים ותפעוליים כגון מגמות שוק, דפוסי התנהגות של לקוחות וניהול סיכונים.

לדברי פאלק רייקר, מנהל תחום הבנקאות ב-SAP, "בסביבה התחרותית והדינאמית כיום, הבנקים נדרשים לפעול בזמן אמת וביעילות מסביב לשעון. אחת הדרכים המרכזיות להשיג זאת היא באמצעות אימוץ מהיר של טכנולוגיות In-Memory. באמצעות טכנולוגיות In-Memory המבוססות על פתרון SAP HANA, בנקים יכולים לנתח ולחקור תהליכי תפעול, את פעילויות השווקים והלקוחות. כל זאת במקביל תוך קבלת תובנות עסקיות משמעותיות, המאפשר לבנקים לקבל החלטות מושכלות בזמן אמת ולהפוך לארגונים גמישים וממוקדי לקוח עוד יותר".

אמנון פרוינד, מנהל מכירות למגזר הפיננסי ב- SAP ישראל מסכם ואומר כי, "בנוסף על המובילות של SAP בתחום הפתרונות הבנקאיים כפי שמופיע בדו"ח גרטנר, SAP הינה החברה היחידה המציעה לארגונים פיננסיים פתרון כולל ואינטגרטיבי החל מבנקאות דיגיטלית ורב ערוצית, מערכות ליבה בנקאיות, מערכות פיננסיות וניהול סיכונים וכן מערכות משלימות וכל זה על סביבה טכנולוגית מתקדמת המאפשרת אנליטיקה של הפעילות של הבנק על כל היבטיו, בכל החתכים וכל זאת בזמן-אמת. בנוסף, SAP מאפשרת ללקוחות לבחור אם ליישם את הפתרונות בענן, בחצרות הבנק או שילוב של השניים, דבר שמאפשר לארגונים להתייעל, לחסוך עלויות ולקצר תהליכים של יצירה והפצה של מוצרים חדשים".

ב-6 ליוני תקיים SAP את הכנס השנתי SAP Innovation Forum בשילוב המפגש השנתי של ISUG עם 8 מסלולי תוכן מרתקים. לפרטים נוספים והרשמה>> https://isug2016.events.co.il/home