תפריט נגישות

מאתגרים אתכם בעולם ה -DATA

תשכחו מכל מה שידעתם על פתרון בעיות במערכות משולבות DATA ובואו להכיר את ה -AIMBETTER, המערכת היחידה שיודעת לזהות ולטפל בכל בעיה, בכל סביבה ומכל מקום.

חברות וארגונים העושים שימוש במערכות ERP מבוססות DATA ובתי תוכנה המפתחים מוצרי תוכנה מבוססי DATA, נדרשים לא אחת להתמודד עם נפילות אפלקטיביות של אחת מהמערכות בהן הם עושים שימוש, כאשר כל "נפילה" כזאת מובילה להפסקתה של הפעילות השוטפת, איבוד זמן יקר של עובדי החברה ומנהלי מערכות המידע וזאת משום ניסיונות לאתר את מקור הבעיה, וכמובן, לאובדן ערך עסקאות ואף עזיבה של לקוחות במקרים מסוימים.

עד היום - פתרון חלקי על ידי מומחי DBA ו - IT

עד היום, פתרון התקלות והבעיות התכופות (העלולות לצוץ ולהופיע), במערכות ERP ומוצרי תוכנה שונים מבוססי DATA, יושם באמצעים שונים אשר הצריכו את רוב החברות והארגונים לשכור את שירותיהם של אנשי DBA ו-IT חיצוניים, מומחים שעיקר עבודתם הייתה לדעת כיצד לאתר את מקור התקלה ולהתאים בעבורה את הפתרון הנכון.

הפתרון אשר יושם עד כה הינו פתרון חלקי משום שהוא איננו עוסק במציאת פתרון כולל המונע את התקלה הבאה מראש, אלא רק פתרון זמני המטפל בסימפטום אשר הוביל לתקלה הקיימת ובכך למעשה "השעון החל  לתקתק" עד לנפילה הבאה של המערכת. האתגרים השונים בעולם ה-DATA נובעים מהצורך המתמיד ב-DBA המחייב אבחון מדויק של מקור התקלה בעת התרחשותה וקבלת נתונים וערכים המאפשרים פתרון מיידי של התקלה/בעיה במערכת.

מהיום – פתרון מלא על ידי מערכת אימבטר

ההתמודדות היומיומית עם האתגרים בעולם ה-DATA מתאפשרת כיום באמצעות מערכת ה-AIMBETTER מבית RYLTECH המשלבת בתוכה בינה ומודולים ייחודיים שכל תכליתם הוא לזהות ולטפל בכל בעיה של ביצועי מערכת, משאבי שרת ואף זיהוי בעיות בקוד מורכב.

מערכת ה-AIMBETTER היא למעשה הפתרון הייחודי והמקיף ביותר למענה, ניטור ושיפור ביצועי מערכות מחשב משולבות בסיסי נתונים על כל סוגיהם והיא תומכת בין היתר בסביבת GOOGLE CLOUD STORAGE, IAAS CLOUD, MICROSOFT AZURE IAAS, VMWARE VCLOUD ו-ON PREMISE.

מערכת ה-AIMBETTER מיועדת גם לחברת SMB העושות שימוש במערכת ERP שונות מבוססי דאטה וגם לבתי תוכנה בהם מפותחים מוצרי תוכנה מבוססי DATA.

מעוניינים בהדגמה חיה של מערכת אימבטר?

צרו קשר בטלפון 073-2313900 או מלאו את הפרטים שלכם באתר האינטרנט שלנו

  AIMBETTER - כל היתרונות במערכת אחת  

  • זיהוי יעיל, מדויק ומקיף של מקור התקלה באופן עצמאי על ידי העושים שימוש במערכת ללא צורך באיש DBA – כולל איתור תקלות בתשתיות קוד TSQL
  • איתור בעיות תשתית ללא תלות באנשי ה-IT – הזיהוי המדויק מאפשר טיפול מהיר במקור התקלה ולא רק בסימפטומים הנלווים לתקלה
  • קבלת תמונת מצב עדכנית בזמן אמת אודות ביצועי השרת וביצועי המערכת
  • מערכת 24/7 מקיפה הכוללת בדיקה למעלה מ-600 מדדים וערכים הנבדקים בכל רגע נתון - המערכת כוללת מנגנון התראה במידה והערכים השונים אינם תקינים
  • מערכת WEB הזמינה עבורכם מכל מקום ומכל מכשיר 

עם הצלחה לא מתווכחים – מערכת AIMBETTER

מערכת ה-AIMBETTER מבית RYLTECH פותחה בשנת 2015 על ידי צוות מומחים מעולם הפיתוח וה-DATA ותוך זמן קצר הצליחה לבסס את מעמדה הטכנולוגי כאחת מהמערכות החיוניות ביותר לתפעול שוטף של מערכות מבוססי DATA. כיום, המערכת מוטעמת ביותר מ-12 מדינות מסביב לעולם עם למעלה מ-12,000 בסיסי נתונים ושירות מנוהל DBA.

מערכת אימבטר משלבת בתוכה אלמנטים ייחודיים אשר פותחו על בסיס ניסיון והבנה מעמיקה של צורכי הלקוחות השונים העושים שימוש במערכות ERP ומערכות נוספות מבוססי DATA, כאשר צוותי הפיתוח העומדים מאחורי המערכת זכו לכינוי "פרמדיקים של SQL SERVER" על ידי לקוחות SMB רבים מסביב לעולם שכבר חוו את היתרונות הרבים הנלווים להטמעתה של מערכת AIMBETTER.

מנהלי DBA יקרים, אם גם אתם מתמודדים עם "נפילות אפלקטיביות" של המערכות השונות בהן אתם עושים שימוש בחברה אליה אתם משוייכים, זה הזמן להכיר את ה- AIMBETTER המערכת היחידה היודעת לטפל במקור הבעיה/תקלה ולחסוך עבורכם זמן וכסף.

מעוניינים לטפל בבעיות, לייעל תהליכים, להיפטר מהאיטיות, לחסוך בכספים וליהנות מפתרונות DBA אופטימליים?

לחצו כאן והמומחים של רילטק ישמחו לעזור לכם