תפריט נגישות

אורח באתר: יונתן מטוס, מנהל השוק הישראלי ב-DocuSign

חברת ARX, המפתחת ומשווקת את CoSign, פתרון החתימה הדיגיטאלית החזק והנפוץ ביותר בישראל, נרכשה השנה על ידי שותפתה האמריקאית, DocuSign.

יונתן מטוס, DocuSign 

  

כיצד משפיע המיזוג על רמת האבטחה של המוצר?

השילוב בין מוצר החתימה הדיגיטאלית החזק של CoSign עם הפלטפורמה המתקדמת של DocuSign יהפוך להיות בתוך זמן קצר הפתרון המושלם עבור לקוחות המעוניינים לבצע עסקאות בכל העולם, מכל מקום, בכל זמן ומכל מכשיר. החברה מונה כיום מעל 55 מיליון משתמשים ומצוייה בתהליך התרחבות גלובאלית. לחברה לקוחות ב189 מדינות, החותמים ב43 שפות ויש לה משרדים בישראל, ארה"ב, אוסטרליה, אנגליה, צרפת, ברזיל ויפן. ההתפשטות הגלובאלית חיונית על מנת לבסס תשתית של אמון בקרב הלקוחות הגדולים שלנו, המתמודדים עם דרישות רגולטוריות מחמירות. החברה משקיעה כל העת משאבים רבים בנושא אבטחת המידע ועומדת בכל התקנים המחמירים ביותר בעולם, ולא בכדי, חלק גדול מהלקוחות שלנו הם מהתחום הפיננסי. יש לזכור שבזירת המסחר הגלובאלית, הלקוחות שלנו זקוקים לחתימה שתהיה בעלת תוקף משפטי חזק בכל העולם, כך שניתן יהיה לשלוח מסמכים לחתימה בסביבה מאובטחת. לאחרונה, מועצת האיחוד האירופי אישרה תקנות חדשות המסדירות את כל נושא החתימה הדיגיטאלית ונקבעו סטנדרטיים אחידים לכל מדינות אירופה. תקנות אלו נקבעו בכדי להגביר ולאכוף את מידת האבטחה בעת ביצוע עסקאות אלקטרוניות בין ארגונים ממדינות שונות. CoSign, פתרון החתימה הדיגיטאלית מבית DocuSign, הינו פתרון החתימה היחיד המוכר על ידי מועצת האיחוד האירופי ועומד בסטנדטים המחמירים שנקבעו.

עד כמה מורכבת הטמעת הפתרון בארגון?

אנו מציעים פתרון חתימה on premises או בענן. המוצרים של DocuSign מציעים ממשק למגוון אפליקציות, מערכות נפוצות, ושירותי ענן שונים כגון SalesForce, SharePoint, Google, SAP, Microsoft, Apple, Oracle, Nintex

מעבר לכך, לקוחות רבים הטמיעו את פתרון החתימה הדיגיטאלית ישירות לתוך המערכות הייעודיות בארגון באמצעות הAPI שלנו ללא השקעה מרובה. חשוב לציין, כי החברה משקיעה מאמץ לא מבוטל לתמוך במפתחים מכל העולם ואנו דואגים לכך שההטמעה של המוצר תהיה פשוטה וקלה.

מה צופן לנו העתיד?

לפי נתונים שנאספו מקרב לקוחות החברה שהטמיעו את הפתרון, 80% מהמסמכים נחתמים בתוך פחות משעה ו90% מהם נחתמים בתוך פחות מיום! כלומר, הפתרון מסייע לארגונים לייעל תהליכים, לייצר חווית משתמש חיובית וההחזר על ההשקעה הינו מהיר. יש לזכור שארגונים רבים כבר נמצאים בעידן המשרד הדיגיטאלי ומרבית התהליכים שלהם מתבצעים אלקטרונית, אולם ברגע שעליהם לשלוח מסמך לחתימה מחוץ לארגון, כאן שוב הם נתקלים בצורך להדפיס, לחתום, לשלוח, לסרוק ולשמור. העניין הזה מפחית מערכו של כל תהליך האוטומציה בכך שהוא מאט את תהליכי העבודה באופן ניכר, גורם להוצאות מיותרות ומגביל את תהליך ההתייעלות של הארגון כולו. כלומר, פתרון החתימה נחוץ על מנת להשלים את התהליך ולהפוך להיות 100% ארגון דיגיטאלי. לא רחוק היום וכל הארגונים יטמיעו תהליכי עבודה אלקטרוניים ואף אחד לא יוכל להרשות לעצמו להשאר מאחור ולהמשיך לצבור ניירת. זה משפיע לחלוטין על חווית הלקוח וחיוני להתייעלות של כולנו.