תפריט נגישות

אורחת באתר: אורית אלמלך, מנהלת חטיבת היועצים בחברת One1

אורית סוקרת את שירות התאמת יועצי IT לצרכי הארגונים, מפרטת את יתרונות השירות: התאמה לצרכי הלקוח, תמיכה מקצועית של מומחי החטיבות המקצועיות ב-One1 ועוד.

 שמואל מרדלר: מהו שירות השאלת יועצים מומחים בתחומי ה-IT  ?

 אורית אלמלך: חברת one1 מתמחה בגיוס והשאלה של יועצים מומחים במגוון תחומי ה IT, לרבות: מערכות ERP (ORACLE ,SAP), מנהלי פרויקטים, מנתחי מערכות, אנשי פיתוח (JAVA,.NET), BI, תשתיות, בדיקות ועוד. לחברה מאות יועצים, המוצבים באתרים שונים, אצל לקוחות המשתייכים למגוון מגזרים: פיננסים, תעשיה, בטחוני, טלקום והייטק.

 שמואל: מתי נדרש השירות אותו אתם מציעים? 

אורית: מניסיוננו השירות נדרש, בין השאר, כאשר הארגון נמצא באחד או יותר מהמצבים הבאים: תהליך צמיחה או שינוי המחייב התאמה של הטכנולוגיות שלו;  כשנדרשת גמישות לשינויים מהירים, הן בהרחבה והן בצמצום מצבת העובדים;  וכאשר לא קיימים משאבי גיוס ומיון מספקים לבחירת עובדים מקצועיים.

 שמואל: מהם היתרונות של חברת One1 במתן השירות ?

 אורית: אציין מספר יתרונות מהותיים:

  • השרות מותאם לאחר תהליך אפיון מקצועי ואישי של צרכי הלקוח והאתגרים הניצבים בפניו, עד לבחירה משותפת של הפתרון האופטימלי
  •  לחברה יכולות מקצועיות בבחירת המועמדים בבחינתם והתאמתם ללקוח
  • השרות ניתן באתרי הלקוח לתקופה המותאמת לאפיון הצורך, אינו מוגבל בזמן ומתאים למשימות פרויקטליות וגם למשימות ארוכות טווח
  • היועצים המומחים המשולבים אצל לקוחותינו, זוכים ליחס אישי ותמיכה מקצועית טכנולוגיות ממיטב המומחים ביחידות המקצועיות ב-ONE

שמואל: לאיזה סוג ארגונים אתם מציעים את השירות ?

 אורית:  השירותים אותם אנו מציעים מתאימים לכל ארגון, קטן כגדול. בבחינה של עלות תועלות בשילוב של שירותינו (בבחירת, גיוס והעסקת העובדים), ישנו בנוסף לצד המקצועי, גם יתרון עסקי  ומסחרי משמעותי במתן גמישות תקציבית בהעמסת העלויות כמענה לצרכים הכלכליים של הלקוח. 

 

ליצירת קשר: orite@one1.co.il