תפריט נגישות

דבר המומחה: עומר דרור, מנהל V-Ness חברת הבדיקות של נס טכנולוגיות

עומר סוקר את המאפיינים החשובים של תחום בדיקות התוכנה, הדרך המיטבית לשם מתן מענה נכון לצרכי הלקוח, ואת ה"אני מאמין" שלו בתחום שיפור הערך ללקוח והעמקת המקצועיות בתחום ניהול הבדיקות.

שמואל מרדלר: מניסיונך, מה הם המאפיינים החשובים ללקוח בהקשר של ניהול בדיקות תוכנה?

עומר דרור: שלושת המאפיינים החשובים הנם:

-שילוב בדיקות התוכנה בעומקם של תהליכי הפיתוח

-ניצול תקציבי נכון על ידי ייעול תהליך הבדיקות ולא צמצומן

-ניתוח סיכונים שיביא לתעדוף נכון של משאב הבדיקות

 שמואל: כיצד V-NESS ערוכה לתת ביטוי למאפיינים אלו ?
עומר: כחברה בעלת ניסיון רב שנים בפרויקטי בדיקות מורכבים ומגוונים, הידע והמתודולוגיה של V-NESS מאפשר לעובדים לתעדף נכון את הנושאים, לנתח את הסיכונים ולייעל את מערכת הבדיקות והבטחת האיכות, אשר בסופו של דבר תביא ללקוח חסכון כספי, תשמור על רמת הסיכון הקיימת ואף תקטין אותה. ב- V-NESS אנו עובדים עם כל הכלים והמוצרים המוכרים והמובילים בשוק בדיקות התוכנה, בהתאם לצורכי ודרישות הלקוח. אנו ממנפים את הניסיון והידע הרב שנצבר אצלנו, על מנת להעניק ללקוחות החברה את השירות המקצועי והאיכותי ביותר.

 שמואל: מהי הדרך המומלצת על ידכם למתן שרות בדיקות לארגונים ? 

עומר: אנו מציעים לארגונים להעביר את תחום בדיקות התוכנה והבטחת האיכות לידנו במסגרת "שרות מנוהל". באופן זה אנו לוקחים את האחריות בהיבטים מקצועיים, טכנולוגיים ותפעוליים והארגון מצידו נהנה משרות מתקדם, המציג בפניו תמונה מלאה ובקרה על כל נקודה לאורך חיי הפיתוח. מצאנו כי, בתהליך שכזה, ישנם שני מאפיינים חשובים להצלחה: תהליך שיתוף פעולה ארוך טווח ורמת שקיפות גבוהה במיוחד.

שמואל: כמנהל V-NESS  מהם הדגשים שלך לשנים הקרובות? 

עומר: החזון שלי כפול: שיפור הערך ללקוח ומקצועיות החברה. נמשיך להשקיע בהרחבת מודל ה-Near Shore כדוגמת מרכז הפיתוח שלנו בבאר שבע, אשר הוקם בעידוד משרד התמ"ת. מרכז זה מעניק ללקוחות החברה שירות בכל זמן ומצב ומסייע להם להוזיל את עלויות הפיתוח, להתמודד עם תקופות עומס ולייעל את העבודה. בנוסף אנו פועלים להעמיק את המקצועיות בכל מעטפת שירותים שלנו הכוללת: גיבוש אסטרטגיה, ייעוץ וליווי בהקמת גופי בדיקות; ייעוץ ליווי ויישום של פתרונות ניהול בדיקות; שימוש בכלי בדיקות אוטומטיות לשם תכנון וביצוע של סוגי הבדיקות השונים כגון: בדיקות קבלה, בדיקות רגרסיה, פונקציונאליות, עומסים, ביצועים וזמני תגובה, יכולת גידול ותאימות. 

ליצירת קשר: Omer.Dror@ness.com