תפריט נגישות

יישום מערכת Next ERP בתבליני "טעם וריח"

סילבי מנהלת החשבונות בחברה מספרת כי "...מלבד העובדה שרו"ח של תבליני טעם וריח ציין כי החברה חייבת לעבור לתוכנה מתקדמת העונה על תכתיבי הרשויות, חיפשנו תוכנה שתיתן מענה לקידמה הטכנולוגית ולצרכים העכשוויים כדוגמת חיבור למערכות ה- office , חיבור למסופנים , EDI ועוד.


חברת תבליני "טעם וריח" בע"מ הוקמה בשנת 1958 והינה החברה הוותיקה והמובילה בישראל בייצור והפצת תבלינים, עשבי תיבול, תערובות תבלינים, פרורי לחם, חומרי טעם וריח וחומרי עזר לתעשיית המזון.  החברה ממוקמת באיזור התעשייה קריית אריה בפ"ת , ולה מפעל טכנולוגי מתקדם המפעיל קווי ייצור חדשניים ומעסיק כ-80 עובדים.

החברה הינה לקוחה ותיקה של אלמוג ועבדה שנים רבות עם תוכנת com. על אף שהיו מרוצים מהתוכנה הישנה הבינו שהם חייבים תוכנה מתקדמת יותר.

סילבי מנהלת החשבונות בחברה מספרת כי "...מלבד העובדה שרו"ח של תבליני טעם וריח ציין כי החברה חייבת לעבור לתוכנה מתקדמת העונה על תכתיבי הרשויות, חיפשנו תוכנה שתיתן מענה לקידמה הטכנולוגית ולצרכים העכשוויים כדוגמת חיבור למערכות ה-
office , חיבור למסופנים , EDI ועוד. למרות החששות שלנו , כי ההסבה תפגע במהלך התקין של העבודה, בסיוע הצוות של אלמוג, שכלל את אורית זיסרמן , רוני עובד , אביעד שרעבי ורועי לוי , בוצעה הסבה מקצועית ומהירה אשר לא פגעה ברצף העבודה בחברה.

 Next ERP איפשרה לנו בין היתר:

  • חיבור למערכת ה-EDI של חברת סטורנקסט
  • יצירת דו"חות ע"פ צרכים נקודתיים של מחלקות בחברה
  • צ'קים ממוחשבים כולל התאמות בנקים וספקים
  • מעבר חודשים בצורה קלה ויעילה
  • מיזוג פעולות בין ניהול העסק והנהלת חשבונות שלא היה קודם
  • חלוקת הרשאות וצרכים במערכת לפי משתמשים ספציפיים

המערכת ידידותית ומתאימה לכולם, הפנמת השימוש ע"י העובדים בחברה התבצעה בצורה מהירה וחלקה".