תפריט נגישות

אורח באתר - אהוד קרמר, סמנכ"ל מגזר תעשייה, אינטנטיה ישראל

אהוד קרמר מסביר מדוע הצטרף לשורות אינטנטיה ישראל, שתוף הפעולה שבין אינטנטיה ישראל לחברת Lawson העולמית והמיקוד בשוק ה-SMB המבוסס על התמחויותיה הענפיות של אינטנטיה.

 שמואל מרדלר: אהוד, לאחרונה הצטרפת לשורות אינטנטיה, כמי שיש לו ניסיון רב בפעילות למול גופים גדולים בתחום התעשייה, תוכל לתאר מה משך אותך להצטרף לאינטנטיה ישראל המתמחה בשוק ה-SMB?

 אהוד קרמר: יש לי היכרות רחבה עם שוק המחשוב הארגוני בעיקר כתוצאה מעבודתי בנס טכנולוגיות, בה כיהנתי כסמנכ"ל בכיר במגזר התעשייה. בנס הייתי אחראי על הטמעת מתודולוגית מכירות בארגון, טיפוח הקשר עם לקוחות קיימים וגיוס לקוחות חדשים. מאחר ובשנים האחרונות רוב הפרויקטים לארגונים הגדולים – ENTERPRIZE כבר בוצעו, הרי שהפעילות העסקית למול לקוחות חדשים בתחום המחשוב הכולל  ERP תתמקד בשנים הקרובות בשוק ה- SMB (חברות מסדר גודל קטן ובינוני). 
קיבלתי החלטה להצטרף לאינטנטיה ישראל, מאחר והתרשמתי ממתודולוגיית העבודה ושיטת היישום של החברה. אינטנטיה ישראל מתמחה וממוקדת ביישום והטמעה של פתרון ERP בינלאומי מקיף לשוק ה- SMB M3(Movex), ומעניקה לחברות בתחום התעשייה והמסחר פתרון ממוקד בפרק זמן מוגדר ויחסית קצר, תוך שמירה על יתרונה המשמעותי כמערכת ענפית המביאה איתה ידע רב לחברות בהן היא פעילה.יתרונות אלו מסייעים לחברות לשפר את ביצועיהן העסקיים באופן משמעותי ומתמיד ולשמר מסגרת תקציבית במהלך הפרוייקט ובשנים שלאחריו.

 שמואל: מה מצאת עם כניסתך לתפקיד באינטנטיה ישראל?

 אהוד: מצאתי חברה מגובשת, עם צוות יישום ותיק ומקצועי המורכב רובו ככולו ממהנדסי תעשייה וניהול, בעלי ניסיון מוכח של שנים ביישום והטמעה של המערכת  בלמעלה מ-100 פרויקטים בישראל ובעולם.
חברה בתנופה עם פתרון ERP אינטרנטי וממשק משתמש שזכה בפרסים רבים בעולם המציעה מתודולוגיה ייחודית של התמחות ענפית, דבר הממצב אותה כמובילת שוק בענפים בהם היא מתמחה.מדי שנה זוכה אינטנטיה ישראל בהכרה של חברת האם Lawson, חברת ה- ERP השלישית בגודלה בעולם כיום, בזכות הוותק והניסיון שצברה ביישום הפתרון. Lawson העניקה פרס עולמי לחברה על רמת היעילות והמצויינות בפרויקטים תוך עמידה במסגרת תקציב ולוחות זמנים.
מצאתי חברה שממשיכה להציב בפניה אתגרים חדשים תוך מטרה ברורה ליצירת ערך עיסקי ברור עבור לקוחותיה,חברה אנרגטית ומלאת מוטיבציה וחדשנות, המזהה את יתרונה בשוק ושומרת על מיקוד במקומות בהן היא מאמינה בתאימותה המלאה לצרכי הלקוח.

 

שמואל:הזכרת את חברת LAWSON , תוכל לתאר לי את מערכת הקשרים שבין אינטנטיה ישראל וחברת Lawson הבינלאומית?

 אהוד:  חברת Lawson משרתת כיום למעלה מ-5000 לקוחות בתחומי הייצור, ההפצה, השרות והאחזקה פתרונות אלו מיושמים על ידי למעלה מ-1,700 יועצי יישום בלמעלה מ-40 מדינות בעולם, ומדורגת כחברת ה ERP השלישית בגודלה בעולם. אינטנטיה ישראל מפיצה ומיישמת את פתרון ה-M3(Movex) משנת 1996 בישראל ונחשבת כאחת משותפות העסקיות הותיקות והמוערכות ביותר של חברת Lawson האמריקאית. הכרה זו באה לידי ביטוי בפרס היוקרתי SIMPLER IS BETTER שהוענק לאינטנטיה ישראל זו השנה השנייה ברציפות עקב הצלחתה בשוק הישראלי וכן בבצוע פרויקטים עם שותפים נוספים של Lawson באירופה,ארה"ב, דרום אמריקה ואסיה.
מדי שנה משקיעה LAWSON כ- 150 מיליון דולר בפיתוח והעמקת הידע במערכת, אינטנטיה ישראל, כשותף עיסקי PLATINUM של LAWSON, נהנית מהידע הרב והחדשנות של המערכת דבר המאפשר לה להעניק את המוצר המותאם ביותר ללקוחותיה במינימום פיתוחים והתאמות תוך שמירה על עצמאות תפעולית מקסימאלית של הלקוח.
נציגי LAWSON מבקרים באופן תדיר בישראל ומעניקים גיבוי מלא ללקוחותינו תוך אמון רב בשוק המקומי וביכולתה של אינטנטיה להמשיך ולהעמיק את אחיזתה בשוק.

 כנס שותפים עסקיים, ספרד, ספטמבר 2009. בתמונה מימין לשמאל:  

ג'ואן פראן – מנהל שותפים עסקיים EMEA, Lawson

אהוד קרמר- סמנכ"ל מגזר תעשייה, אינטנטיה ישראל

פאדי ספייר- מנכ"ל שותפים עסקיים, Lawson

 

שמואל: כסמנכ"ל מגזר התעשייה באינטנטיה ישראל, מהן תוכניותיך לשנה הקרובה?

 אהוד: תחום ה-SMB רחוק מלהגיע למצוי בשוק הישראלי, התמחותה הענפית של אינטנטיה מייצרת יתרון משמעותי לחברות בתחום התעשייה ולפיכך אפעל להעמקת המובילות בענפים בהם אנו מתמחים. כמו כן אינטנטיה חתמה לאחרונה מספר הסכמים עם שותפים עסקיים המפתחים מוצרים משלימים כדוגמת רצפת יצור( MES)  ו-WORK FLOW, אשר בעזרתם יכולה אינטנטיה לתת מענה רחב המשרת את לקוחותיה ומייצר להם ערך עסקי משמעותי. תחום שיתופי הפעולה הינו תחום בו אנו נשקיע משאבים בשנה הקרובה הן באיתור פתרונות נוספים והן באיתור משווקים נוספים לפתרון ה M3(MOVEX).
לאחרונה הוכרזה אינטנטיה ישראל ע"י LAWSON העולמית כגוף ההשמות המוביל לתחום הפלסטיקה והאריזות וזאת עקב ההתמחות שיצרנו בתחום זה בארץ ובחו"ל. העבודה למול שותפים עסקיים של LAWSON בעולם והתמיכה בהם בפרויקטים אותם הם מבצעים בענפים האלו, פותחת בפני אינטנטיה ישראל עולם שלם של עבודה בשוק הבינלאומי ופוטנציאל צמיחה משמעותי אותו אני מתכוון לפתח כחלק מהתוכנית השנתית של אינטנטיה ישראל.

ליצירת קשר: ehudk@intentia.co.il

 

*  *  *  *  *

אינטנטיה ישראל מתמחה במתן פתרונות ERP כוללים, תחת קורת גג אחת.

בין הענפים בהם מתמחה אינטנטיה ישראל כלולים: פלסטיקה, אריזות, הפצה, מזון ומשקאות, מתכת, שירות והשכרת הציוד, אופנה, פרמצבטיקה ועוד.