תפריט נגישות

פתרונות SAP לחברות מסדר גודל קטן ובינוני – SAP WORLD TOUR 09

הכנס הדגיש את מעמדה של SAP כספקית פתרונות מחשוב כוללים לארגון. החברה מאפשרת ללקוחותיה פתרונות מותאמים למגזרי השוק השונים ולסדרי גודל שונים של הארגון עם יכולת התפתחות והתרחבות.

 כללי

 בכנס שהתקיים ביום שני ה-6.7.09 הציגה SAP ישראל את  פרוטפוליו הפתרונות המיועדים לחברות מסדר גודל קטן ובינוני.  


את הכנס פתח מיקי מגדל, מנכ"ל

SAP ישראל, אשר מסר בתחילת דבריו נתונים אודות חברת SAP. החברה משרתת 86,000 לקוחות מהן 65,000 הנן בסדר גודל קטן ובינוני. ל-SAP 12 מליון משתמשים בכ-120 מדינות.

 

 SAP מעסיקה 50,000 עובדים מהם 15,000 מפתחים. מחזור 2008 היה בהיקף של 16 מיליארד דולר.  SAP ישראל הוקמה ב-2008 ואיחדה לתוכה את פעילות SAP בישראל בשלושת מגזרי השוק: קטן, בינוני וגדול. בהתאם למחקר אי.די.סיSAP נמסר כי , מחזיקה בשוק ה-ERP את נתח השוק הגדול ביותר (למעלה מ-40%). בשנה האחרונה בישראל התווספו ל-SAP כ-500 לקוחות חדשים.

 פרוטפוליו המוצרים

 הפתרון המרכזי שהוצג בכנס הנו הגרסה העברית של SAP Business All-in-One אשר הותאמה לעמידה בכל הדרישות בכדי להפעילה בהצלחה בישראל. הפתרון מוצע במהדורות מתמחות ל-25 מגזרי תעשייה שונים ומיושם על ידי ששה שותפים עסקיים במתודולוגיית יישום מובנית ובזמן יישום של כ-12 שבועות.

 פתרונות SAP Business All-in-One נבנו על בסיס מאות רבות של תהליכים עסקיים שנלמדו במגזרים השונים ומשקפים את הידע הצבור בחברות רבות מרמת הגדרת האסטרטגיה של החברה ועד לרמת הבצוע – Execution.  בכנס הודגשה גם החשיבות של הטמעת פתרונות אלו, על רקע המשבר הכלכלי, מאחר והם מאפשרים שקיפות ניהולית מלאה לביצועי הארגון, אינטגרציה בין מחלקות וכל זאת תוך יישום מתודולוגי בעלויות סבירות המפחיתות את הסיכון הקיים בבצוע פרויקטי ERP מקיפים.

 פתרונות נוספים

 פתרונות נוספים שהוצגו במהלך הכנס הנם:

 SAP Business Objects – פתרונות לתחום הבינה העסקית ותחקור הנתונים מבית Business Objects אשר נרכשה לאחרונה על ידי SAP. לפתרונות אלו בוצעה אינטגרציה למערכות SAP. בין היישומים: תכנון תקציבי – Business Planning&Consolidation, ניהול אסטרטגי – SAP Strategy management ועוד.

 SAP Business One – פתרון לשוק הקטן והבינוני, קל ליישום והתאמה. הפתרון מיושם על ידי שמונה שותפים עסקיים מקומיים בישראל ומאות רבות של שותפים ברחבי העולם.

CRM All-in-One – פתרון CRM  מקיף המאפשר ראיה כוללת של הלקוח בעולמות התוכן השונים: שיווק ושירות הניתן להטמעה מהירה.

 GRC – Governance, Risk&Compliance – פתרונות מימשל תאגידי הכוללים בין השאר: ניטור אוטומטי של סיכונים ומתודולוגיה להפחתת סיכונים, תשתית אחת לניהול רגולציות, הרשאות גישה לתהליכים עסקיים ועוד.  

 לסיכום

הכנס הדגיש את מעמדה של SAP כספקית פתרונות מחשוב כוללים לארגון. החברה מאפשרת ללקוחותיה פתרונות מותאמים למגזרי השוק השונים ולסדרי גודל שונים של הארגון עם יכולת התפתחות והתרחבות. ניסיונה הרחב של החברה, הפועלת בתחום למעלה מ-37 שנים, מאפשר לארגונים לאמץ ידע וניסיון שנצבר בתחום העיסוק הייחודי של הארגון הן על ידי הטמעה של תהליכים עסקיים מיטביים – Best Practice ברמה התפעולית ועל ידי טכנולוגיות בינה עסקית – BI מתקדמים. בנוסף, התקיימה בכנס תערוכה של שותפים עסקיים, המסייעים ביישום הפתרונות בארגון, בניהם חברות מובילות בשוק הישראלי.