תפריט נגישות

יישום מערכת מחשובית: 3 יבשות ב-3 חודשים, מניסיונה של חברת RedBend

על מנת להיערך בהתאם ולייסד תשתית יציבה, אמינה ומתקדמת לניהול המידע העסקי, בחרה RedBend להטמיע SAP Business One.

במבט מהיר

פרטי החברה

שם החברה: Red Bend Software

תעשייה: היי טק

מוצרים ושירותים: מספקת ליצרניות טלפונים סלולאריים ולמפעילים טכנולוגיה לעדכון מרחוק דרך הרשת (FOTA).

אתר החברה: http://www.redbend.com/

שותף עסקי : Complete

 צרכי החברה

  • מערכת מידע אחת אשר תרכז את כל פעילות החברה, הפרושה על פני מספר מדינות, על גבי פלטפורמה אחת
  • הענקת יכולת בקרה ופיקוח על כל המידע בזמן אמת.
  • הטמעת נהלי עבודה אחידים להעברת וניתוח המידע בין הסניפים בארגון.

 פתרון SAP

  • SAP Business One

 הצלחות עיקריות בהטמעה

  • הטמעה מהירה, חלקה וללא תקלות.
  • יישום מהיר של המערכת באופן מלא, הודות לממשק המשתמש הידידותי והאינטואיטיבי.
  • קיצור משמעותי בזמן הנדרש להפקת דו"חות כספיים.
  • שליטה מלאה בכל המידע בזמן אמת- המאפשרת למנהלים בחברה קבלת החלטות אופטימלית וביצוע מהלכים חוצי ארגון.
  • יצירת מערכת סדורה לניהול אישורים ותהליכי הרכש.

----------------------------------------------------------------------------------------------

RedBend Software

 חברת התוכנה RedBend הטמיעה SAP Business One לניהול המידע ולשיפור התהליכים העסקיים

אם ברשותך מכשיר טלפון סלולארי המאפשר לך לבחור עדכונים ויישומים חדשים ולהתקין אותם על המכשיר בעצמך, סביר מאוד להניח שהפיתוח של חברת RedBend הישראלית הוא שמאפשר זאת וחוסך ממך את הביקור במרכז השירות ואת ההמתנה הממושכת בתור. RedBend היא חברת תוכנה המפתחת פתרונות מתקדמים שמאפשרים התקנה אמינה ופשוטה בידי המשתמש של עדכונים קריטיים למכשיר הטלפון. בשנים האחרונות הפכה RedBend מסטארט אפ קטן למובילה העולמית בתחומה וכיום מספר רב של דגמים חדשים מבית Sony Ericsson, Motorola, ,BenQ Sharp, NEC ו- LGכוללים את הטכנולוגיה שלה.

על פי כל התחזיות, השימוש העולמי בטלפונים סלולאריים ילך ויגבר ועמו דרישות השוק שיהפכו תובעניות יותר. התחרות בין המפעילים בדור השלישי תגביר את הביקוש לתכונות חדשות שייצרו בידול מהמתחרים והכנסות נוספות. בלב הסערה הזו יעמדו הטכנולוגיות והכלים מן הסוג שמפתחת RedBend .על מנת להיערך בהתאם ולייסד תשתית יציבה, אמינה ומתקדמת לניהול המידע העסקי, בחרה RedBend להטמיע SAP Business One.

"שליטה במידע"

RedBend מפתחת בימים אלה את הדור הבא של מוצריה שיאפשר למפעילים להוסיף תכונות חדשות לטלפונים על פי דרישת המשתמש ולהתאים את תכונות המכשירים לצורכי הלקוחות לאחר מכירתם. להערכת האנליסטים מדובר בפוטנציאל שוק אדיר של מיליארדי דולרים בשנה, המציב בפני RedBend אתגרים מורכבים, לצד הזדמנות עצומה לצמיחה. יכולתה של החברה לעמוד באתגרים הללו תושפע במידה רבה משליטת ההנהלה בכל המידע בזמן אמת. השליטה במידע תאפשר למנהלים לקבל החלטות בזמן קצר ולהגיב מהר יותר לתנאי השוק המשתנים.

אייל דרמי, חשב RedBend, ניהל את פרוייקט ההטמעה לכל אורכו. דרמי מסביר: "RedBend פועלת ברחבי העולם באמצעות  משרדיה השונים הנמצאים בישראל, ארה"ב, אנגליה, יפן, דרום קוריאה ובסין. עד עתה נעשה במשרדים השונים שימוש בשלוש מערכות שונות לניהול מידע, כאשר כל המידע הכספי, כולל כל הנתונים והדו"חות הכספיים, היה מתנקז למטה החברה בישראל ומעובד שם באופן ידני. חיפשנו אחר מערכת ניהול מידע שתרכז את כל פעילות החברה על גבי פלטפורמה אחת ותנהל את העברת המידע ועיבודו באופן אוטומטי. היתרונות במערכת כזו עבורנו הם: זמינות כל המידע הכספי בזמן אמת, יכולות מתקדמות לבקרה ופיקוח, מערכת סדורה לניהול אישורים ותהליכי רכש, חסכון בזמן, הקטנת החשיפה לטעויות אנוש והרבה יותר גמישות עסקית".

לדברי דרמי: "בהתחלה בדקנו מערכות גדולות, כבדות ויקרות, אך מהר מאוד הבנו שהן לא מתאימות לנו. לאחר שבדקנו כמה מערכות שלא הצליחו לענות על מירב הצרכים שלנו, נותרנו עם שתי מערכות לבחור ביניהן – מערכת מקומית וה- SAP Business One. התחרות בין שתי המערכות נראתה צמודה בהתחלה, אולם ככל שנכנסנו לעומק הפרטים נוכחנו ביתרון של SAP. ראשית, בהיותה חברת התוכנות העסקיות הגדולה בעולם, SAP יכולה לספק מגוון פתרונות ש"יגדלו עם RedBend " בעתיד. שנית, המומחיות והמקצועיות שהפגינו מולנו אנשי SAP ואנשי Complete- השותפה העסקית של SAP שביצעה את ההטמעה. התרשמנו כי מולנו ניצבים מומחים בעלי ניסיון רב, הרואים לנגד עיניהם את התמונה המלאה של תהליך ההטמעה, לרבות הנקודות הבעייתיות והקשיים שעלולים לצוץ בדרך. זה נתן לנו את הביטחון לו היינו זקוקים בכדי להמשיך.   

3 יבשות ב-3 חודשים

ההטמעה ב-RedBend בוצעה על ידי Complete, שותפה עסקית של SAP לשיווק והטמעת פתרון ה-SAP Business One. לדברי דרמי: "אנשי Complete ליוו את ההטמעה במקצועיות ובמסירות והפכו אותה ליעילה, מהירה ואפילו מהנה ".

"המערכת הוטמעה בשלושה אתרים שונים - בישראל, ארה"ב והודו. המשתמשים בהודו אינם עובדי RedBend אלא של  חברת מיקור חוץ התומכת בחברה, שהיו רגילים לעבוד במשך שנים רק על מערכת מסוימת אחת. באופן טבעי חששנו מעט מקשיים בהטמעה שם ובתהליך ההדרכה והיישום. על כן החלטנו לבצע בשלב ראשון "עליה לאוויר" רק בישראל ובארה"ב ורק לאחר מכן להמשיך את ההטמעה בהודו, כשאנחנו כבר מכירים את ההתמודדויות הצפויות לנו בדרך. זה התברר כצעד יעיל ובסופו של דבר ההטמעה בהודו, כמו גם בארה"ב ובישראל, עברה בצורה חלקה, כשאנשי Complete מסייעים בתמיכה ובמענה מיידי לכל הבעיות".

"בסיכומו של דבר ההטמעה בוצעה בשלוש מדינות משלוש יבשות שונות, בתוך שלושה חודשים בלבד. הממשק הנוח של המערכת הופך אותה לידידותית למשתמש וההתמצאות בה היא אינטואיטיבית ברובה. הפונקציות של SAP Business One מבוססות על הגיון ברור שהופך את התפעול לנוח ויעיל. אין פלא שכבר מהיום הראשון "באוויר" החלו כל המשתמשים לעבוד עם SAP Business One באופן שוטף".  

התייעלות משמעותית

"העבודה עם SAP Business One מייעלת את כל מערך המידע הפיננסי בחברה. בעבר עבדנו עם שלוש מערכות שונות ונאלצנו לבצע פעולות רבות בצורה ידנית, כאשר אנו תלויים בשמירה על נהלי עבודה וחשופים לשגיאות פה ושם. כיום יש לנו מערכת מידע אחת שמרכזת את כל המידע על גבי פלטפורמה אחת. העברת המידע והנתונים הכספיים בין הסניפים מתבצע בלחיצת כפתור, בקלות מדהימה וברמת דיוק ועדכון מרביות. באמצעות פעולות פשוטות ניתן להפיק דו"חות, לשלוף מידע במהירות ולהעביר אותו, לאשר אותו או לחסום פעולות לא מאושרות, לקבל התראות בזמן אמת ועוד".

"הטמעת SAP Business One" מסכם דרמי, "מגבירה את יעילות העבודה באופן מהותי, חוסכת זמן יקר ומאפשרת לבצע פעולות בסיסיות ומורכבות בקלות ובאופן מיידי. לדעתי, כל חברה קטנה-בינונית המפעילה מספר מרכזים מסביב לעולם כמו RedBend , פשוט חייבת לעבוד עם מערכת גלובלית".

לצפיה בפורמט PDF

ליצירת קשר: shira.alcalay@sap.com