דף הבית       צור קשר       פורומים       בלוגים       מונחים       מאמרים       מרכזי התמחות       סדנאות       אודות      כניסת מנויים   הרשם עכשיו
שלום אורח 

אורח באתר

מאמרים סדנאות מרכזי התמחות
מאמרים
המשאב היקר ביותר של כל ארגון – לא מה שחשבתם (דצמבר 18)
מדוע ארגונים רבים כל כך בארץ ובעולם לא עושים הכל, אבל הכל, כדי להגן ולשמור על המידע שלהם מפני נזק בלתי הפיך שעלול להיגרם להם? השאלה הזו מעסיקה חוקרים רבים בעולם, המבקשים להבין מתי וכיצד מתקבלות החלטות מסוימות ובעיקר מדוע החלטות מסוימות אינן מתקבלות.
סקירת כנס: "Business Analytics Focus 2017" (מאי 17)
הכנס, שהתקיים בכפר המכביה בהשתתפותם של כ-150 מנהלים עסקיים, סיפק מידע אודות חדשנות ופתרונות טכנולוגיים מתקדמים למקבלי החלטות בארגון. בכנס שיתפו החברות סלקום ו-MinuteMedia מניסיונן בהקמת מערכי Business Analytics מתקדמים.
סקירת כנס: CIO FOCUS 2017 – הכנס השנתי של מועדון המנמ"רים Business Alignment (ינואר 2017)
הכנס החמישי של מועדון המנמ"רים מיסודן של IDC ישראל ו-ERP.ORG כלל סקירות מקצועיות מטעם IDC ו-KPMG, חשיפת טכנולוגיות מתקדמות מובילות לשוק ה-IT, הצגת תוכנית הפעילות של המועדון לשנת 2017 ודיוני שולחן עגול.
סקירת כנס:"CIO FOCUS 2016" – הכנס השנתי של מועדון המנמ"רים Business Alignment (ינואר 16)
הכנס כלל: מתחם תצוגה של טכנולוגיות ומתודולוגיות מתקדמות, מפגשי שיתוף ידע וסקירות מקצועיות כגון: מקורות הידע של המנמ"ר בעידן החדש, כיצד להתחבר ל-Business, מגמות בתשתיות ה-IT בשנת 2016, סייבר סקיוריטי – לקחים ואתגרים, Business Driven IT, מנהלי מערכות המידע והמשאב האנושי בארגון ועוד.
אורח באתר: יונתן מטוס, מנהל השוק הישראלי ב-DocuSign (נובמבר 15)
חברת ARX, המפתחת ומשווקת את CoSign, פתרון החתימה הדיגיטאלית החזק והנפוץ ביותר בישראל, נרכשה השנה על ידי שותפתה האמריקאית, DocuSign. נפגשנו עם יונתן מטוס, מנהל השוק הישראלי בחברה, לשמוע קצת יותר על השינויים שקורים בחברה.
אורח באתר: טל פרנקל, מנכ"ל חברת FBC המתמחה ביישום והטמעת מערכת פריוריטי (פברואר 15)
טל פרנקל מציג את התמחות חברתו בתחום המחשוב הארגוני, מציין את הערכים המוספים של מערכת פריוריטי בשוק הישראלי, סוקר את מתודולוגיית היישום המפחיתה סיכונים במהלך ביצוע פרויקט ERP בארגון ואת ה"אני מאמין" שלו במתן שירות ללקוחות.
אורח באתר: Sven Kappe מנהל פעילות LS-Retail (דצמבר 14)
Sven Kappe מציג את פעילות חברתו בתחום המחשוב הקמעונאי - Retail, מפרט כיצד חברות קמעונאיות מושפעות מהשינויים בהרגלי הצריכה של לקוחותיהם ומדגיש את שתוף הפעולה המוצלח עם קבוצת מלם-תים בהחדרת הפתרון לשוק הישראלי.
אורח באתר: אנדרס האוזר, מנהל גלובלי של מרכז העיצוב והחדשנות ב- SAP (נובמבר 14)
"עם SAP Fiori ניתן להעביר בקלות וללא עלות כל מערכת SAP עם ממשק חלונאי ותיק לממשק וובי, המספק את אותה חוויה במחשב, בטאבלט ובמובייל"
אורחת באתר: אורית קניגסברג, מנהלת חטיבת היישומים במלם מערכות מקבוצת מלם-תים (מאי 14)
אורית קניגסברג סוקרת את הפרופיל המקצועי של חטיבת היישומים במלם מערכות, מציינת את ה"אני מאמין" שלה בניהול החטיבה, מדגישה את האופנים לשימור ושיפור הידע והתובנות לגבי הקשר עם הלקוחות הקיימים והפוטנציאלים.
אורח באתר: דורון קליין, מנכ"ל עמותת אריאלה (אפריל 14)
דורון קליין מציג את מטרות עמותת אריאלה - עמותה לקידום מצוינות בקרב עולי אתיופיה בישראל, הסיבות שהביאו להקמתה של העמותה, דרך פעולתה והתוכניות לעתיד.
אורח באתר: אבנר שטראוס, מנכ"ל שטראוס אסטרטגיה (מרץ 14)
אבנר שטראוס מציג את פעילות שטראוס אסטרטגיה, ה"אמת המקצועית" המנחה אותו במתן שירותי ייעוץ לגופי IT; התמורות שיעברו על תחום ה-IT בשנים הקרובות ועוד.
אורח באתר: פרופ' מרטין קורלי, שותף-מייסד ומנהל ארגון חברות הייעוץ הבינלאומי IVI (יולי 13)
בעקבות תחילת פעילותו של ארגון IVI בישראל, באמצעות חברת נס טכנולוגיות, מסביר מרטין קורלי, פרופ' לטכנולוגיה וחדשנות עסקית, על פעילות IVI, על הצורך בשיפור יכולות ה-IT בארגונים ועל יכולתם לקבל ערכים מוספים רבים אם ישכילו "לעלות כיתה".
אורחת באתר: מירי הרטל, מנמ"רית נביעות (יוני 13)
מירי הרטל סוקרת את הרקע המקצועי שלה בתחום ה-IT, מצביעה על האתגרים בתפקידה כמנהלת מערכות המידע של נביעות, סוקרת את הפרויקטים ש"על הפרק", ועוד...
אורח באתר: רומן מיטשל, סמנכ"ל מכירות בקבוצת One1 (אפריל 13)
רומן מיטשל מתאר את פעילותו בקבוצת One1 ובשוק ה-ERP, מצביע על המורכבות בבצוע פרויקט ERP בקרב ארגונים שמאמצים מערכות סטנדרטיות כיום ומתאר את "נוסחת הקסם" להצלחה בבצוע פרויקטים ארגוניים.
אורח באתר: דוד אלוש, מנכ"ל ומייסד CloudCom נציגתה הרשמית של Box בישראל (יולי 12)
דוד אלוש סוקר את אחת מהבשורות הטכנולוגיות המרעננות שנחתו לדעתו כאן בשנים האחרונות בתחום שיתוף התוכן הארגוני בענן (Content-Sharing).
אורח באתר: גיל כץ, סמנכ"ל מערכות מידע בכלמוביל (מאי 12)
גיל כץ מציג את פעילות אגף טכנולוגיות עסקיות בכלמוביל, חושף את ה"אמת המקצועית" שלו בניהול מערכות מידע בארגון והקשר ההדוק שבין ניהול מערכות המידע קידום היעדים העסקיים של הארגון.
אורח באתר: אלדד גפן, מנמ"ר מטרו מוטור (מרץ 12)
אלדד גפן סוקר את פעילותה של מטרו מוטור ותפיסת המחשוב, מציין את התובנות העיקריות מביצוע פרויקט ERP מקיף ומדגיש את התפיסה המנחה אותו בניהול פעילות ה-IT לשם קידום המטרות העסקיות של ארגונו.
אורחת באתר: תמי שהם, (HEAD of IT (EMEA באפלייד מטיריאלס (מרץ 12)
תמי שהם מציגה את פעילותה באפלייד מטיריאלס, האופן בו נקבעת ומיושמת אסטרטגיית ה-IT בחברה, מדיניות אימוץ פתרונות יישומיים ב"ענן" והאתגרים בניהול IT בחברה גלובלית.
אורח באתר: בני וייס, מנהל מערכות המידע באמבר (פברואר 12)
בני וייס, מנהל מערכות המידע באמבר - מכון התערובת הגדול והמתקדם מסוגו בישראל, מציג את תפיסת המחשוב בארגונו, תובנות מביצוע פרויקט מחשוב ארגוני מקיף, ודגשים מפעילות מועדון המנמ"רים Business Alignment.
אורחת באתר: אורית אלמלך, מנהלת חטיבת היועצים בחברת One1 (אוקטובר 11)
אורית סוקרת את שירות התאמת יועצי IT לצרכי הארגונים, מפרטת את יתרונות השירות: התאמה לצרכי הלקוח, תמיכה מקצועית של מומחי החטיבות המקצועיות ב-One1 ועוד.
אורח באתר: אריה גליקמן, מנכ"ל ליעם One1 (ספטמבר 11)
אריה מציג את האתגרים הניצבים בפני הארגונים הנדרשים להתמודד עם נפחי נתונים גדולים (מובנים ושאינם מובנים) וסוקר את התמחויות החברה בתחום ניהול המידע: אינטגרציית מידע, האצת מידע - Data Acceleration והמרת מידע - Data Transformation.
אורח באתר: אילן בן שמעון, מנהל מרכז התקשורת והפיתוח, מכון מופ"ת (מרץ 11)
אילן מציג את פעילות מכון מופ"ת עם דגש על השירותים הטכנולוגיים, הניתנים על ידי המכון למערכת החנוך ולארגונים, המשלבים פדגוגיה וטכנולוגיה חדשנית; ומרחיב בנושא התמורות בתחום הלמידה המקוונת היום ובעתיד.
אורח באתר: הרצל בן ציון, מנכ"ל משותף, פסגה תוכנה ותקשורת (מרץ 11)
אחד מאזורי השיפור בארגון התעשייתי הנו ניהול ותפעול רצפת הייצור – MES. נפגשנו עם הרצל בן ציון, מנכ"ל משותף בפסגה תוכנה ותקשורת, לשם הרחבת התובנות בנושא חשוב זה.
אורח באתר - פול סרטר, סמנכ"ל טכנולוגיה ומידע בתדיראן טלקום (ינואר 11)
פול סוקר את תחומי הפעילות של תדיראן טלקום ותרומתו כסמנכ"ל טכנולוגיה ומידע ללקוחות הפנימיים והחיצוניים, מציג את ה"אני מאמין" שלו בתחום ניהול מערכות המידע ותרומתו כחבר הנהלת מועדון המנמ"רים - Business Alignment.
אורח באתר - קרייג לוי, מנכ"ל Beyond IT (אוקטובר 10)
קרייג לוי סוקר את פעילות הייעוץ של חברתו ששמה במרכז את ההגדרה של הצרכים העסקיים בארגון והתאמה של הטכנולוגיה לאותן דרישות עסקיות - בדגש על תחומי ה-CRM, BI ו-ERP; מציג את ה"שלב הבא" בהתפתחות ה-CRM וה-BI בארגונים ועוד.
אורח באתר - גיא דנציג, מנהל ה-CDO - Chief Delivery Office, הזירה המקצועית-טכנולוגית של נס ישראל (יולי 10)
בתחילת 2009 יישמה נס ישראל מבנה חדש, הכולל שלושה מגזרים עסקיים וזירה מקצועית. המגזרים העסקיים הם המגזר הפיננסי, מגזר התעשייה והשירותים והמגזר הציבורי. מגזרים אלו, אשר ממוקדים בלקוח, נתמכים על ידי זירה מקצועית, ה- CDO (Chief Delivery Office). ה-CDO מרכז את ההתמחויות והמתודולוגיה המקצועית בנס ישראל, לפי ארבעה קווי שירותים (Service Lines) המסופקים ללקוח - מיקור חוץ (Outsourcing), בדיקות (Testing), הדרכה (Training), ואינטגרציה של מערכות (System Integration - SI), ותומך מקצועית בשלושת המגזרים העסקיים. בראיון מספר גיא דנציג, סגן נשיא בכיר בנס ישראל ומנהל ה -CDO, על פעילות ה-CDO וייחודיותו.
אורח באתר – ראובן אגסי, יזם ומנכ"ל קוויקסופט (יוני 10)
לפני עשרים שנה הקימו ראובן ושי אגסי את קוויקסופט – כחברה שתעסוק בפיתוח ושווק תוכנה. ראובן אגסי סוקר את העקרונות שהובילו להצלחה, הדגשים בהווה והתוכניות לעתיד.
אורח באתר – שמוליק קסטרו, מנמ"ר Match Retail - H&M ישראל (מאי 10)
שמוליק מתאר את ניסיונו בתחום, סוקר את מהלך פרויקט המחשוב שבצע לאחרונה: מחשוב מרכז לוגיסטי, פעילות עסקית ופיננסית ורשת חנויות, ואת הרקע להשתלבותו בהנהלת מועדון המנמ"רים.
אורח באתר – אלכס דרוקר, מנמ"ר כ.צ.ט (מאי 10)
אלכס מציג את ניסיונו בתחום המחשוב הארגוני, הפרויקטים ש"על הפרק" בשנה הקרובה, הובלת נושא ה"סביבה הירוקה" בכ.צ.ט והסיבות ליזום הקמת מועדון המנמ"רים - Business Alignment.
אורח באתר – יוני ליפשיץ, מנכ"ל אלמוג דינמיקס (נובמבר 09)
יוני סוקר את פעילות קבוצת אלמוג המפתחת ומשווקת מערכת ERP מקומית ומיישמת בנוסף את מערכת Microsoft AX, מציין את האיכויות וההתמחויות שנוצרו בקבוצה במהלך 30 שנה של פעילות בתחום המחשוב הארגוני ומפרט לגבי ההיערכות והכוונות לעתיד.
אורח באתר - אהוד קרמר, סמנכ"ל מגזר תעשייה, אינטנטיה ישראל (ספטמבר 09)
אהוד קרמר מסביר מדוע הצטרף לשורות אינטנטיה ישראל, שתוף הפעולה שבין אינטנטיה ישראל לחברת Lawson העולמית והמיקוד בשוק ה-SMB המבוסס על התמחויותיה הענפיות של אינטנטיה.
אורח באתר – דיויד מיולגאי, מנהל כספים מונדי נייר חדרה (מאי 09)
דיויד מיולגאי מציג את ה"אני מאמין" שלו לגבי חשיבות הטכנולוגיה התומכת לארגון בכלל ולמנהל הכספים בפרט והמניעים להשתלבותו כחבר במועצה המייעצת של מועדון העסקים - IT&Business Alignment.
אורח באתר – גדעון לופז, מנכ"ל IDC ישראל (דצמבר 08)
גדעון לופז מציג את תרומת IDC בתחום שיפור ההחלטות העסקיות ב-IT, מה נדרש לבצע בעת האטה/משבר כלכלי ועל מי מוטלת חובת הוכחת התרומה העסקית הנובעת מפרויקט מחשובי.
אורח באתר – ארנון דים, מנהל אגף ה-CRM בחברת טלדור (ספטמבר 08)
ארנון דים מתאר את פעילות האגף, סוקר את התפתחות תחום ה-CRM ON DEMAND ופרויקטים שבוצעו בשנה אחרונה ומתאר את דרישת הארגונים לבצוע פרויקט CRM "ריאליסטי".
אורח באתר - עוזי יערי, מנכ"ל אינטנטיה ישראל (אוגוסט 08)
עוזי יערי סוקר את פעילות אינטנטיה בשוק ה-ERP, מפרט לגבי משמעויות הרכישה שבוצעה על ידי חברת LAWSON האמריקאית ומציין את חזונו בהקשר לפעילות בארץ ובחו"ל.
אורח באתר יצחק חלדי – מנכ"ל משותף בחברת סקר (יוני 08)
יצחק סוקר את פעילותה העניפה של חברת סקר בתחומים השונים, מציג פרויקטים שבוצעו לאחרונה כגון: פרויקט מחשוב בתי החולים - "נמר" ופרויקט יישום אסטרטגיה חדשה בחברת "בזק" ועוד.
אורח באתר – שמעון כהן – סמנכ"ל השיווק של טלדור (מרץ 08)
שמעון כהן מפרט את השינויים שחלו בתפיסת הארגונים את תחום מערכות המידע, החשיבות בהבנת ה-BUSINESS של הלקוחות, אסטרטגיית טלדור לשנים הבאות ועוד.
אורח באתר - מיקי שילינגר, סמנכ"ל תפעול בחברת רדקום (פברואר 08)
מיקי שילינגר מציג את האתגרים בניהול התפעול בחברת רדקום ותרומת מערכות המידע למימושם.
אורח באתר - דב באסל, מנהל תחום איכות הסביבה בחברת אביב ניהול (פברואר 08)
דב באסל מתאר את נושאי הייעוץ הקשורים לתחום איכות הסביבה, המודעות ההולכת וגוברת לתחום זה, השפעותיו על שרשרת ההספקה ועוד.
אורח באתר - סטיב גרינשפן, סמנכ"ל סחר בחברת כ.א.ל כרטיסי אשראי בישראל (נובמבר 07)
סטיב גרישפן מציין את גישתו לניהול מערכות יחסים עסקיים עם למעלה מ-50,000 בתי עסק, טיפים ותובנות מיישום מערכת קשרי לקוחות שבוצע לאחרונה והשינוי בגישת מנהלים בכירים לטכנולוגיה ומערכות IT בארגון.
אורח באתר - אסף רונן, מנכ"ל קלריזן ישראל (נובמבר 07)
אסף רונן מציג את ההתפתחות המדהימה של חברת קלריזן המפתחת פתרון לניהול פרויקטים בשיטת ה-SAAS (תוכנה כשרות). חברה שהוקמה לפני כשנתיים ומשרתת כיום 2,500 ארגונים כאשר קצב ההצטרפות הולך וגובר.
אורח באתר - שמשון מרפוגל, משנה למנכ"ל הכשרת היישוב (אוקטובר 07)
שמשון מרפוגל מציג את חברת הכשרת היישוב, הסיבות שהניעו את החברה לבצע שינוי מהותי בתפיסת ניהול תחום ה-IT והתועלות משינוי אסטרטגיית ה-IT שעיקרה רכישת מערכת ERP, פיתוח ותחזוקה במודל של מיקור חוץ.
אורח באתר - ניצב משנה שי קופרמן, ראש מחלקת יישומים וניהול פרויקטים במשטרת ישראל (אוקטובר 07)
ניצב שי קופרמן מציג את פעילותה העניפה של מחלקת יישומים וניהול פרויקטים במשטרת ישראל, מציין את תפיסתו לגבי יישום מערכת ERP בינלאומית, סוקר את המערכות המסייעות למערך המשטרתי המבצעי ופורס את הפרויקטים ה"מעניינים" העכשויים וכן את מפת הדרכים לשנים הבאות.
אורח באתר - Totila Falck, מנהל פעילות פתרונות IT לניהול החומר בחברת ESG ׁ(אוקטובר 07)
שמואל מרדלר נפגש עם Totila Falck במסגרת ביקורו בישראל ושמע ממנו על מערכת הקטלוג האחידה של נאטו ויתרונותיה לספקי התעשייה הצבאית והבטחונית ברחבי העולם.
אורח באתר - דוד אלוש, מנכ"ל One1 ERP (ספטמבר 07)
דוד אלוש סוקר את השינויים שחלו בתפיסת הנהלות הארגונים בהקשר להשקעות במחשוב הארגוני, מציין את השינויים שחלו ב"מבחן הערך" של יחידות ה-IT בארגון ומציג את יעדיה של חטיבת ה-ERP שבראשותו.
אורח באתר - מוטי פרנקל, מנכ"ל נייטיב דטה מערכות יצרנית מערכת COMAX (יולי 07)
מוטי פרנקל מציין את דרכו בענף - ממתכנת ועד לבעליה של חברת נייטיב דטה מערכות, סוקר את הטכנולוגיה ושיטות העבודה הקשורות לאספקת פתרון תוכנה - ERP במודל SAAS (תוכנה כשירות לפי דרישה) ועוד.
אורח באתר - יחיאל תושיה, מנכ"ל משותף בחברת יוניטסק (יוני 07)
יחיאל תושיה סוקר את התפתחות חברת יוניטסק והתמחויותיה בנושאי פתוח ויישום מערכת אורקל. מציג תובנות מיישום המערכת בחברות SMB ומדגיש את יכולת התחרות בפרויקטי פיתוח מול התעשיה ההודית.
אורח באתר - שלמה מרקוזה - סמנכ"ל טכנולוגיות מידע בחברת DHL (יוני 07)
שלמה מרקוזה מדבר על ניהול מערכות מידע בארגון המונה למעלה מ-400,000 עובדים, גיוס אנשי ה-BUSINESS בארגון לפרויקטים משולבי טכנולוגיה, היבטי תרבות ארגונית ועוד.
אורח באתר - נתי מרקוביץ, מנהל מערכות מידע בחברת דלק (יוני 07)
נתי מרקוביץ מתאר את ציוני הדרך המרכזיים בעבודתו בענף: מעורבותו במסגרת אינטנטיה ישראל-נציגת מערכת MOVEX, מהלך פרויקט יישום המערכת בחברת תנובה ופיתוח מערכות ייעודיות לענף הרכב. כמו כן חולק נתי תובנות שונות בנושאי ניהול פרויקטים, מציג את מערך המחשוב בחברת דלק ואת התוכניות לפיתוחו.
אורח באתר - Paul De La Rochefoucauld, מנכ"ל ומייסד חברת Sourcing Parts (מאי 07)
Paul De La Rochefoucauld מתאר את השלבים בהתפתחות חברת Sourcing Parts – החברה המובילה בעולם לניהול קשרי ספקים באמצעות האינטרנט, המיוצגת באופן בלעדי בישראל על ידי חברת משיק.
אורח באתר - אבישי חרמש, נשיא קבוצת דנשיר מערכות (מאי 07)
אבישי חרמש מספר כיצד הפכה דנשיר מחברה שהעסיקה 15 עובדים בשנת 2000 לקבוצה המעסיקה מאות עובדים כיום. נסקרים תחומי ההתמחות של הקבוצה: SAP, ניהול ידע, ניהול ותכנון שרשרת האספקה ובצוע פרויקטי או"ש בתחומים מגוונים, ועוד...
אורח באתר - ישראל פטשניק, סמנכ"ל מערכות מידע ותקשוב בקוקה קולה (מאי 07)
שמואל מרדלר שמע מישראל פטשניק אודות יחסי הגומלין שבין ה-BUSINESS לאגף ה-IT שבארגון, שלוב של קבלנים חיצוניים במטלות המחשוב, היתרונות והחסרונות שביישום מערכת SAP וגם על אימוץ מערכות EIS על ידי ההנהלה הבכירה.
אורח באתר - אילן רובין, מנכ"ל דנשיר תמורות (מאי 07)
אל"מ (מיל) אילן רובין סוקר את פעילותו במסגרת 23 שנות שרות בצה"ל ובכלל זה קידום ומיסוד מערך הנדסת תעשיה וניהול באגף הטכנולוגיה והלוגיסטיקה. פעילות דנשיר תמורות - בניהולו - בתחומי הייעוץ האסטרטגי, ייעוץ ארגוני והנדסת תעשיה וניהול והאני מאמין שלו בהובלת תהליכי שינוי בארגונים ומצוינות תפעולית.
אורח באתר, יאיר אפרתי - מנכ"ל AE Capital המתמחה בבנקאות השקעות (מאי 07)
יאיר אפרתי מתאר את תחום בנקאות השקעות, מדוע כדאי להיעזר בבנקאי השקעות בעת ביצוע רכישה או מכירת חברה ומהן המגמות בתחום חשוב זה.
אורח באתר - אבי עסיס, מייסד חברת WIDELINK המתמחה בייעוץ בתחומי: CRM & ERP
אבי עסיס מתאר את תחום ה-CRM והפירושים השונים הניתנים על ידי הלקוחות, מרחיב אודות המשמעות של התמחות וורטיקאלית, וסוקר את הצלחת מודל הרכישה - CRM ON DEMAND בישראל.
אורח באתר - אריה בן שמואלי - מנכ"ל משיק (מרץ 07)
אריה בן שמואלי מציג את פעילות חברתו, התמחותה בתחום הייעוץ הארגוני בכלל ובתחום הרכש הארגוני בפרט, סוקר את נושא הטמעת טכנולוגיות ומתודולוגיות מחו"ל ועוד.
אורח באתר - אלי שור, מנכ"ל חברת קו מערכות (מרץ 07)
אלי שור סוקר 28 שנות עשייה, מדגיש את הערכים המוספים הגבוהים ללקוחות חברת "קו מערכות" הנהנים ממובילות טכנולוגית ועושר פונקציונאלי, ומספר אודות צעדים ראשונים בדרך ליצוא טכנולוגיה פרי פיתוחה.
אורח באתר - גיל נזרי, מנכ"ל פנורמה ישראל (פברואר 07)
גיל נזרי סוקר את התפתחות חברת פנורמה, היתרון בקרבה ללקוחות הישראלים, הקשר שבין ה-BI למערכות ה-ERP והחזון שימומש השנה - PROACTIVE BI.
אורח באתר - קובי בן משה, מנכ"ל אביב, ניהול, הנדסה ומערכות מידע (פברואר 07)
קובי בן משה מתאר את התפתחותה של חברת אביב במהלך השנים ותחומי התמחותה, מציין את ה"אני מאמין" שלו בנושא שימור ידע ועובדים בסביבה תחרותית וסוקר את המגמות העתידיות בתחום.
אורח באתר - אלי מיזלס - מנכ"ל אינטנטיה ישראל (ינואר 07)
אלי מיזלס סוקר את התפתחותן של אינטנטיה הבינלאומית ואינטנטיה ישראל, מיקומם של פתרונות אינטנטיה בשוק המחשוב הארגוני, הפרויקטים שבוצעו לאחרונה בישראל והמגמות לשנים הבאות.
אורח באתר אבי בן דוד - מייסד ומנכ"ל אביב פתרונות מתקדמים (ינואר 07)
אבי בן דוד סוקר את התפתחות החברה, התבססותה על מערכות פתוחות, תרומתם של הלקוחות, מגמות בשוק הישראלי, כיווני יצוא ועוד.
אורח באתר - אלי נגרי, מנהל חטיבת ORACLE בקבוצת מלם (דצמבר 06)
אלי נגרי סוקר את התפתחות מערכת ORACLE, שיטות יישום המערכת וכיצד להתמודד עם האתגר שבהטמעת מערכת חדשה בארגון.
אורח באתר - אלון סגל, מנכ"ל חברת מתן (דצמבר 06)
אלון סגל התראיין אודות שלבי ההתפתחות של חברת מתן, הערכים המוספים לארגונים כתוצאה מהעסקת יועצים חיצוניים, תפקידי מהנדסי התעשיה והניהול ועוד
אורח באתר - משה שמש, משנה למנכ"ל שטראוס-עלית ויו"ר ובעלים בחברת אביב תעשיה וניהול (נובמבר 06)
משה שמש התראיין אודות תרבות ארגונית, היתרונות והחסרונות שבניהול הישראלי, המוכנות לאימוץ מתודולוגיות מחו"ל ועוד.
אורח באתר - ברוך רוטשילד (נובמבר 06)
לקראת כנס ה-BPM נפגש שמואל מרדלר עם ברוך רוטשילד הנמנה על היועצים הבכירים והמוערכים ביותר בתחום המחשוב הארגוני בישראל.
אורח באתר - הרצל בן ציון, מנכ"ל משותף פסגה תוכנה ותקשורת (אוקטובר 06)
הרצל בן ציון סוקר את נושא מחשוב ניהול הייצור בארץ, הקשר שבין מערכות ה-ERP למערכות ניהול ייצור מתמחות-MES והתועלות המושגות על ידי ארגונים המממשים שיטות מחשוב מתקדמות לניהול הייצור.
אורח באתר, ניר דונת - שותף ומנהל בחברת סקר ומומחה בתחום ניהול קשרי לקוחות (אוקטובר 06)
לקראת פרסום ספרו: "לשלוט בדלת המסתובבת ולהרוויח! - ניהול קשרי לקוחות צעד אחר צעד", נפגש שמואל מרדלר עם ניר דונת, ושמע ממנו אודות נסיונו בתחום בארץ ובעולם.
אורח באתר – ד"ר שלום ברויאר, מנכ"ל בית התוכנה מקסופט. (ספטמבר 06)
ד"ר שלום ברויאר מספר אודות בית התוכנה מקסופט – המפתח את תוכנת ה ERP אשכול, תפיסתו בהקשר למחשוב ארגוני: פתרונות ERP מחו"ל לעומת פתרונות מקומיים, וההיערכות לשנים הקרובות.
23.1.19 CIO FOCUS 2019 - הכנס השנתי של מועדון המנמ"רים
בכנס השנתי השביעי של מועדון המנמ"רים, מיסודן של IDC ישראל ו-ERP.ORG: דגשים לפעילות המנמרים הצפויה לשנת 2019 , טכנולוגיות מובילות, מפגשים עם מומחים ועוד>>
22.1.19 סדנה: "להפיק יותר מה-SharePoint בארגון"
בסדנה נציג את ה-SharePoint על גרסאותיו ויכולותיו, כולל חדשנות וחידושים במוצר, ונתייחס לאתגרים של משתתפים ש-SharePoint מוטמע בארגונם. לפרטים והרשמה>>
28.1.19 סדנה: "בית ספר להורים - שעובדים"
בסדנה, המבוססת על עקרונות אדלריאניים, נלמד כיצד ליצור תשתית יחסים במשפחה, שתאפשר לנו לפעול באפקטיביות טובה יותר בשעות העבודה. לפרטים והרשמה>>
5.2.19 סדנה: "שימוש מתקדם באקסל למנהלים"
בסדנה נסקור ונלמד על רבדים נוספים בתוכנת האקסל המסייעים למנהלים בניתוחי מידע כגון: ניתוחי רגישות, ניהול סיכונים ועוד. לפרטים והרשמה>>
12.2.19 סדנה: "ניהול ידע בארגון - KM Best Practices"
בסדנה נסקור את ההיבטים השונים של ניהול הידע בארגון בהיבטים של שימור, פיתוח, שיתוף והנגשה וכן מתודולוגיות מתקדמות ופרקטיקות המאפשרות לשפר את הערכים המוספים מבוססי ניהול ידע. לפרטים והרשמה>>
ספק טכנולוגיה / מתודולוגיה - חשוף פתרונות/יכולות לקהל הארגוני
באמצעות מפגש "בית פתוח" במשרדי ERP.ORG באפשרותך לחשוף פתרונות / יכולות לקהל הארגוני>>
28.3.18 "כנס המחשוב הארגוני - ERP FOCUS"
מטרת הכנס: לספק מידע עדכני אודות חידושים וחדשנות במערך המחשוב הארגוני בהיבטים שונים: פלטפורמה, פונקציונאליות ומהלכי הטמעה. לפרטים והרשמה...
אחזקה |  איכות הסביבה |  אינטרנט לעסקים |  ארגונומיה |  בדיקות תוכנה |  בינה עסקית - BI |  ייצור |  יישום אסטרטגיה |  למידה ארגונית |  מחשוב ענן - Cloud Computing |  מלאי |  מניסיונם של ארגונים |  משאבי אנוש |  מתודולוגיות יישום |  ניהול השינוי |  ניהול חיי מוצר - PLM |  ניהול ידע - KM |  ניהול מחסן מתקדם - WMS |  ניהול מסמכים |  ניהול מעבדה - LIMS |  ניהול פרויקטים |  סקירת פתרונות |  ניהול תהליכים - BPM |  ניהול IT |  פרוגרמות ותכנון פונקציונאלי |  פיתוח מנהלים |  קמעונאות |  קשרי לקוחות - CRM |  רכש |  רצפת ייצור |  שיווק ומכירות |  שרשרת האספקה |  תגמול ותמרוץ |  תכנון |  IT&Business Alignment |  Lean |  SMB |  SOA |  Start UP |  Tec Insights - Jack GOld |  אורח באתר |  דבר המומחה |  סקירת כנס |  סקירת מוצר |  קהילות מקצועיות - פורומים |  מ.ה - מרכזי התמחות |  MBTI - סוגי אישיות (טיפוסים) בארגון |  דף הבית |  תנאי השימוש באתר | 
כל הזכויות שמורות © 2005   created by CyberServe