SADNAOT
   דף הבית       צור קשר       פורומים       בלוגים       מונחים       מאמרים       מרכזי התמחות       סדנאות       אודות      כניסת מנויים   הרשם עכשיו
שלום אורח 

מונחים

ABC Classification - סיווג ABC
סיווג של פריטי מלאי בסדר יורד של מחזור כספי שנתי. דרגה A מכילה את הפריטים עם הערך הגבוה ביותר המקבלים את ההתייחסות הרבה ביותר וכן הלאה. פריטי A יבוקרו, בין השאר, MRP, ספירות מחזוריות ועוד.
Acquisition - Takeover
רכישת שליטה בחברה, על ידי רכישת או החלפת מניות, באופן מוסכם או עוין.
Angel Investor
יחיד המספק הון לחברת הזנק אחת או יותר.
ANTHROPOMETRICS - אנטרופומטריה
תחום העוסק בחקר המידות של הגוף האנושי (כגון גובה, רוחב, אורך וכו'), והתאמת המערכות השונות אותן הוא מפעיל למידות הגוף.
Arbitrage - ארביטראז'
ניצול הפרשי שער זמניים בין שווקים שונים בעולם לשם הפקת רווחים.
Availability - זמינות
הסבירות שהמערכת הנה תפעולית כאשר נדרשת לבצע את תפקידה. הערך הנומרי של הסבירות נע בין אפס ל-אחת. חישובי זמינות לוקחים בחשבון את הכשלים והתיקונים של המערכת.
ATP - Available To Promise פנוי להקצאה ללקוח
מנגנון במערכות ממוחשבות המשמש להבטחת מועד אספקה ומתבסס על החלק של המלאי הקיים והעתידי, שאינו מיועד להזמנות לקוח.
Back Injury - פגיעות גב
כאבים בגב התחתון הנובעים מעיקרם מעומס יתר כגון הרמת משקל כבד ותנוחות לקויות לאורך זמן. בדרך כלל מתבטאות בכאבים בחוליות וברקמות הרכות שסובבות את עמוד השדרה.
Backlog - צבר הזמנות
כל הזמנות הלקוח שהתקבלו אך עדין לא סופקו.
Retail Back Office - קמעונאות מרכז
מערכת המידע במרכז הרשת התומכת בעמדות המכירה (POS) והמנהלת בין השאר את מדיניות המחירים, מבצעים ומועדון הלקוחות. המערכת אחראית על הפצת המידע לנקודות המכירה של הרשת כן על הפקת דוחות ניהול בפילוחים שונים.
Backward Scheduling - זימון לאחור
שיטת תזמון ותכנון שבה התזמון מתחיל מתאריך היעד של ההזמנה ומתכנן לאחור את תאריכי ההתחלה והסיום של הפריטים הנדרשים. בשיטה זו תתכן המלצה למועד הסטורי.
Balanced ScoreCard - סרגל הישגים מאוזן
סרגל הישגים מאוזן (Balanced ScoreCard) – תפיסה ניהולית ליישום האסטרטגיה על פי קביעת יעדים ומדדים אינדיקטיביים בארבעה עולמות תוכן שונים: פיננסי, לקוחות, תהליכים פנימיים, צמיחה וגדילה. התפיסה מקשרת בין יעדי החברה הנגזרים מהאסטרטגיה והחזון, לבין גורמי ההצלחה הניהוליים באמצעות מדדי ביצוע. מבטאת את האסטרטגיה של הארגון ע"י מתן משקלים למדדים השונים.
Best Practices - ידע מיטבי
ידע מיטבי שמוצע לארגון בתחום מסוים. בד"כ מדובר בתהליכי עבודה הנתמכים במערכת מידע.
Bill of Materials - עץ מוצר
רשימת הפריטים והכמויות הנדרשות לייצור של פריט אב.
Bio mechanics - ביו-מכניקה
תחום העוסק בחקר האדם כמערכת מכנית של מנופים, המורכבת משלד ושרירים, והמושפעת מהכוחות והעומסים המופעלים לצורך העבודה, בתנוחות העבודה השונות.
Bridge Loan - הלוואת גישור
מימון לטווח קצר, המיועד להחזר מהיר יחסית להלוואה ארוכת טווח. בדרך כלל מתורגם לאחוז מהבעלות.
BOT: Build Operate Transfer
שיטת BOT משמשת לגיוס הון פרטי לטובת פרויקטי תשתית לאומיים. במסגרת שיטת מימון זו הממשלה מעניקה זיכיון לתכנון הקמה ותפעול של הפרויקט לתקופה מסוימת, כאשר בסוף התקופה הזיכיון עובר לרשות הממשלה.
Bottelneck - צואר בקבוק
עומס ייצורי שמעל הקיבולת לדוגמא ב:מפעל ייצור, מחלקה, מכונה ועוד
Bucketed System - מערכת בקבועי זמן
שיטת הצגת המלצות בריצת תכנון MRP לפיה ההמלצות מקובצות לקבועי זמן כגון: שבועות. במקרה זה כל ההמלצות שיפרסו לימים בשבוע מסויים, יופיעו בתחילת אותו שבוע.
Budjet - תקציב
הצפי של הכנסות והוצאות עתידיות בשיוך לקטגוריות כגון: תקציב מכירות.
Business Process - תהליך עסקי
אוסף אירועים ופעילויות/שלבים (steps) המתבצעים ברצף לוגי מסוים.
Business Scenario - תרחיש עסקי
תהליך ליבה של הארגון, תהליך עסקי מקצה לקצה, חוצה מחלקות בארגון ותחומים במערכת המידע, המורכב מרצף לוגי של אירועים ותהליכים (פעילויות).
CRP - Capacity Requirements Planning - תכנון קיבולות
שיטה המאפשרת לקבוע, למדוד ולהתאים מגבלות או רמות של קיבולות. מתאפשר באופן זה לקבוע בצורה מפורטת את כמות העבודה ומשאבי המכונה הנדרשים בכדי להשלים את מטלות הייצור.
Carrying Cost - עלות אחזקת המלאי
עלות אחזקת המלאי בארגון, בדרך כלל מחושבת כאחוז מערך המלאי לשנה
Category Management - ניהול קטגוריות
ניהול קבוצות מוצרים בעלי מאפיינים דומים כיחידות עסקיות אסטרטגיות, תוך התייחסות דינאמית שמטרתה להתאים את שטח המדף והחנות להעדפות המשתנות של הצרכנים.
cellular - ייצור תאי
ייצור מוצרים בעלי תכונות דומות ("משפחת מוצרים") באזור תפעולי מוגדר, מסודר בד"כ בצורת U, הכולל את כל התחנות הדרושות לייצור המשפחה. וזאת בניגוד לייצור במחלקות.
CFR11 – תקני ה FDA לרשומות וחתימות אלקטרוניות
Change Agents - סוכני שינוי
משתמשי קצה אשר מסייעים למנהלים ב: שיווק המערכת ביחידות, למידת והצגת תהליכי העבודה , תמיכה מקצועית ומנטלית במשתמשים במהלך ההדרכות ותהליך ההטמעה.
Change Leading- הובלת שינוי
אחד מתפקידי המנהלים במסגרת פרוייקט ה-ERP . תפקיד זה כולל: העברת מידע, שיווק תועלות המערכת, העברת המסרים של הפרוייקט, רתימת העובדים, התמודדות עם התנגדויות לשינוי.
Change Management - ניהול השינוי
עבודה שיטתית הנפרשת על פני שלבי הפרוייקט ומטרותיה: ניהול ההיערכות הארגונית הדרושה להטמעה מירבית של המערכת, ניהול התרחישים והכוחות העלולים להשפיע על ההטמעה ומקורם במשולש: ארגון –אנשים-מערכת.
Change Resistance - התנגדות לשינוי
התנגדות לשינוי היא רגש, עמדה או פעולה (או שילוב שלהם) המבטאים אי הסכמה, אי שביעות רצון או חוסר נכונות לקבל את השינוי (פוקס, 2001)
CHROMATOGRAPHY - כרומטוגרפיה
שיטה בכימיה אנליטית המאפשרת הפרדה של חומרים המצויים בתערובת, זיהויים וקביעת כמוּתם.
Closed Loop MRP - מערכת תכנון MRP במעגל סגור
מערכת המתכננת ומגיבה להמלצות MRP, פועלת בהתאם להמלצות ובוחנת את עצמה בהתאם לריצות תכנון תקופתיות.
Cloud Storage - אחסון בענן
אחסון תכנים וקבצים מכל סוג שהוא באינטרנט = בענן. זהו שרות חינמי או בתשלום הניתן ע"י חברות המקצות את שטח האחסון. השימוש בשרותי אחסון בענן הוא לשם גיבוי, שיתוף, גישה ממקומות מרוחקים או ממכשירים אחרים, העברות של קבצים גדולים (במקום FTP). השרות ניתו ע"י טכנולוגיות כמו Google Drive, iCloud, Skydrive, Box, SugarSync ו-DropBox.
Cognition - קוגניציה
תחום העוסק בחקר תהליכי החשיבה של האדם (כגון תפיסה, למידה, זכירה, קבלת החלטות), המאפשרים את התפקוד שלו בביצוע המטלות השונות.
Collaboration - שיתופיות
עבודה בקבוצת אנשים המשתפת ידע. שיתופיות בין יחידים הנמצאים במקומות שונים מתאפשרת על ידי טכנולוגיות המאפשרות לקבוצה, צוות וכו' לעבוד על אותם התכנים בסביבה אחת משותפת. (עריכה משותפת, לוחות משותפים, דיונים חיוויים וכד')
Computerized Workstations Ergonomics - ארגונומיה בעמדות ממוחשבות
תכנון עמדות העבודה על פי עקרונות ארגונומיים ובהתאם למידות גוף של העובד.
Computerized workstations trainning - הדרכת עובדים בעמדות עבודה ממוחשבות
הדרכה לעובדים בעמדות עבודה ממוחשבות לעבודה נכונה ולמניעת הפגיעות במערכת שריר/שלד.
Consignation - קונסיגנציה
שיטה לניהול הקשר לרוב בין יצרנים ויבואנים לרשת הקמעונאית לפיה הסחורה נמצאת בבעלות היצרן/יבואן ומוצגת למכירה ברשת הקמעונאית. התשלום בגין הסחורה מתבצע בעת המכירה לצרכן בפועל.
Content Sharing - שיתוף קבצים
COSO Model
Committee Of Sponsoring Organizations Of The Treadway Commission משמש כמודל ליישום הערכת הבקרות הפנימיות כגון: סביבת הבקרה, הערכת סיכונים, בקרות פעילות, מידע ותקשורת, פיקוח ומעקב. כל זאת ע"מ לספק ביטחון סביר לאפקטיביות ויעילות תפעולית, מהימנות הדיווח הכספי ועמידה בדרישות החוק.
Cost Center - מרכז עלות
החלק הנמוך ביותר בהיררכית הארגון שאליו משויכות הוצאות. כלל אצבע הנו לבחור מחלקות בהן העלות הינה גבוהה ותחום האחריות הינו ברור
Critical Path - נתיב קריטי
סדרה של פעילויות, המכתיבות את משך הפרויקט. הנתיב הקריטי יוגדר כנתיב הארוך ביותר בפרויקט. "כל הזכויות שמורות לעמותה לניהול פרויקטים".
Critical Path Method - CPM- שיטת הנתיב הקריטי
שיטת הנתיב הקריטי, טכניקה לניתוח רשת המשמשת לחיזוי משך של פרויקט, ע"י ניתוח מהו רצף הפעילויות (איזה נתיב) שבו קיימת הגמישות הקטנה ביותר לשינוים בלוח הזמנים. "כל הזכויות שמורות לעמותה לניהול פרויקטים".
Critical Success Factors - גורמים קריטיים להצלחה
אותם מרכיבים בפעילות הארגון אשר הצלחה בהם הינה הכרחית להצלחת הארגון ולהשגת יעדיו. תחת אילוצי משאבים משתנים, חייב הארגון להתמקד קודם כל בגורמים הקריטיים להצלחה.
Criticality
Mean number of the system failures during a mission phase because of a block or its failure mode
Criticality Matrix
Each element of this matrix represents the number of system failures of a certain severity within a certain probability interval of occurrence
CRM - ניהול קשרי לקוחות
מטרת CRM - לשפר את השירות ללקוח באמצעות יישום תהליכים ומתודולוגיה המאפשרים ללמוד יותר על צרכי הלקוחות ולשפר את הקשר עימם.
CSR
Corporate Social Responsibility
Current Ratio - יחס שוטף
יחס פיננסי המודד את יכולת החברה לעמוד בטווח הקצר, בפירעון התחייבויותיה ע"י נכסיה השוטפים. מדד זה מסייע בניתוח מצב נזילות החברה. יחס שוטף = נכסים שוטפים חלקי התחייבויות שוטפות
Customization - התאמה
ביצוע התאמה/כוונון, ללא פתוח ובאמצעות פרמטרים במערכת המידע, לשם התאמה המערכת לדרישות הלקוח.
Cycle Counting - ספירת מלאי מחזורית
שיטת ספירת מלאי פיסית לפיה המלאי נספר במהלך השנה בצורה תקופתית ולא אחת לשנה. בשיטה זו מתקיימת ספירה יומית של מספר פריטים בהתאם לערכם הכספי. שיטה זו מביאה לגלוי טעויות בתהליכי מלאי ולרמות דיוק טובות יותר של המלאי.
Data Mining- כריית מידע
תהליך של בחינת נתונים בכדי לאתר קשרי גומלין שלא היו ידועים מראש. שימוש במידע זה מסייע לשם קבלת החלטות לשיפור הפעילות העסקית.
Data Warehouse - מחסן נתונים
מאגר מידע אשר הוכן במיוחד בכדי לתמוך ביישומים תומכי החלטה.
Dependent Demand - ביקוש מותנה
ביקוש מותנה הנו הביקוש לפריט אחד אשר נובע ישירות כתוצאה מביקוש לפריט אחר. דוגמא לכך הנה הביקושים לפריטים שונים הנדרשים ליצירת קיט.
Design - אפיון ועיצוב
שלב תכנון/אפיון על אופן יישום מערכת מידע, בו מוגדרים בעיקר אופן מימוש דרישות הלקוח במערכת המידע ותכני מערכת המידע
DFT® – Demand Flow Technology
טכניקה ליישום JIT, Pull ו- Flow במפעלי הרכבה.
Demand Time Fence - DTF - גדר זמן לביקוש
תקופה עתידית של ביקושים אשר מכילה אך ורק הזמנות לקוח ולא כוללת תחזיות.
Direct Cost - עלות ישירה
גורם עלות אשר יכול להיות משוייך באופן ישיר לפרוייקט ספיציפי או פעולה כגון עלות ישירה של חומר או עבודה.
Distiribution requirements Planning - DRP - תכנון דרישות הפצה
שיטה לקביעת הצורך להשלמת מלאי במחסנים חיצוניים כגון מחסני סניפים בארגון. תכנון ההפצה גם כולל את משמעויות העמסה, הובלה, אחסון, רמות המלאי ועוד.
Drum-Buffer-Rope - תיאורית האילוצים
התהליך הנדרש בכדי לנהל משאבים באופן שימקסם את התפוקה. DRUM - קצב הייצור אשר מוגדר על ידי אילוצי המערכת, BUFFERS - רמות מלאי המגנות על אי וודאות, ROPE - קשר שבין האילוץ לפעולה אשר בוחן או מגביל את שחרור החומר למערכת בהתאם למגבלות האילוץ.
Due Diligence - בדיקת נאותות
תהליך של בדיקה ולמידה המהווה חלק אינטגראלי מסגירת העסקה (בד''כ לאחר חתימת זיכרון דברים בין הצדדים) ומטרתו איסוף כל המידע והידע הנדרש לרוכש או למשקיע. בבדיקה נאסף מידע וידע עסקי, פיננסי, משפטי וארגוני (לרבות משאבי אנוש, תשתיות, תהליכים..) והוא מבוצע על ידי אנשי מקצוע רלוונטיים (רואי חשבון, עורכי דין, יועצים ארגוניים-אסטרטגיים). לצד היותו תהליך מרכזי בתיקוף העסקה והבאתה לידי חתימה יכול התהליך, אם מנוצל נכון, להוות שלב חשוב בדרך למימוש הפוטנציאל של העסק העתידי בבעלות החדשה בין אם כעסק עצמאי או ממוזג.
Duty Cycle
The duty cycle is equal to the percentage of total time the item or system is in the active environment.
Earned Value - ערך מזוכה
שיטה למדידת ביצועי הפרויקט. הערך המזוכה משווה את כמות העבודה שתוכננה עם זו שבוצעה למעשה, על מנת לקבוע האם העלויות ולוחות הזמנים מתקדמים כמתוכנן (PMBOK). השימוש בערך מזוכה מאפשר לקבוע ביחס לכסף שהוצאנו, האם אנחנו עומדים בלוחות הזמנים ובתקציב. "כל הזכויות שמורות לעמותה לניהול פרויקטים".
EBITDA
רווח תפעולי לפני פחת ומיסים.
ECO - Engineering Change Order - הוראת שינוי הנדסית
גרסה חדשה של שרטוט או עיצוב המאושרת על ידי מחלקת התכנון ומורה על שינוי או תיקון לפריט. הדרישה לשינוי יכולה להגיע ממקורות שונים כגון: לקוח, ייצור, בקרת איכות ועוד.
EDD
Environmental Due Diligence
EDI - Electronic Data Interchange
סט של חוקים בינלאומיים לשם העברת מידע בין גופים שונים באופן אלקטרוני לצרכי מסחר. משמש להעברת מסמכי סחר כגון: הזמנות רכש, הוראות שילוח, חשבוניות בהתאם לפורמטים מוגדרים מראש.
Efficiency - יעילות
מדד, המוצג לרוב באחוזים, של התפוקה שבוצעה יחסית לתקן.
eMarketplace - זירת שוק אינטרנטית
אתר באינטרנט בו קונים ומוכרים רבים נפגשים בכדי לבצע פעילות עסקית של קניה ומכירה.
EMS
Environmental Management System
Engineer To Order - תכנון להזמנה
שיטת ייצור לפיה הגדרת המוצר מבוצעת בשתוף פעולה עם הלקוח ודורשת תכנון הנדסי, התאמה ורכש ייחודי.
End to End Business Process - תהליך עסקי מלא, מקצה לקצה
תהליך עסקי מלא, הכולל את כלל הפעילויות והישויות הקיימות בו (שיטות עבודה, נהלים וגורמים מבצעים) ונתמך ע"י מערכות המידע לביצועו.
End Item - מוצר מוגמר
כל מוצר אשר יכול להופיע בהזמנת לקוח או תחזית הן אם נמכר לשם שימוש ראשוני או כחלק חילוף.
EOQ - Economic Order Quantity - כמות כלכלית להזמנה
סוג של הזמנה קבועת כמות אשר מגדיר את כמות היחידות של פריט שיש לרכוש בהזמנה אחת. המטרה להביא למינימום את עלות הרכש ביחס לעלות מימון המלאי.
eProcurement - רכש אינטרנטי
מערכות המאפשרות למשתמשי קצה ליצור דרישות, מנהלות את תהליך אישורן לקראת הפיכתן להזמנת רכש.
Equity - אקוויטי- רווחי אקוויטי
רווחי ישות משפטית נפרדת, המוחזקת על-ידי חברה מחזיקה, כאשר לחברה המחזיקה כוונת החזקה לטווח ארוך. לדוגמא, רווחים שנצברו בחברה-בת אשר מיוחסים לחברת האם המחזיקה בה, כדי שיעור החזקתה בחברת הבת.
Equity Financing - מימון באמצעות הון מניות
מימון על ידי מכירת מניות רגילות או מועדפות למשקיעים.
Ergonomic - ארגונומיה
תחום המביא לממשק אוטימלי בין האדם, התפקיד, עמדת העבודה והסביבה על מנת להביא ליעילות מירבית תוך כדי הקפדה על נוחות ובריאות העובד.
Equity Fund
קרן המשקיע באופן מועדף במניות, לרוב בהון מניות רגיל.
Ergonomic Assesment - מיפוי ארגונומי
מיפוי של עמדות עבודה בהתאם לעקרונות ארגונומיים וצרכים פונקציונאלים במטרה להביא לממשק יעיל, נוח ובריא בין העובד למכונה.
Ergonimics Design - תכנון ארגונומי
תכנון מיקרו של עמדות העבודה ומימשק האדם מכונה בהתאם לעקרונות אגרונומיים וצרכים פונקציונאלים.
Ergonomic Desgin Validation – בקרת תכנון ארגונומית
בקרת תכנון קווי ייצור, מכונות או מוצרים ומימשק עם האדם להשגת יעילות מירבית, תוך הקפדה על נוחות ובריאות העובד.
Ergonomics Risks Management - ניהול סיכונים ארגונומיים
שיטה לזיהוי, הערכה וניהול סיכונים העלולים לחשוף את העובד לפגיעות במערכת שריר/שלד.
ERP - Enterprise Resource Planning - ניהול משאבי הארגון
שיטה לשם תכנון, הגדרה וסטנדרטיזציה של תהליכים עסקיים הנדרשים לשם תכנון יעיל ובקרה של הארגון.
Excess Capacity - עודף קיבולת
מצב בו הקיבולת במשאב גבוהה יותר מהקיבולת הנדרשת לעמידה בתוכנית העבודה.
Failure Mode and Effect Analysis-FMEA
An inductive, bottoms-up method of analyzing system design and performance
Fault / Event Tree Analysis
A process designed to determine the probability and rate of an event (particularly – a failure) based on cause-effect relationships
Failure Rate
The number of failures experienced or expected for a device divided by the total equipment operating time
FDA - אגף פיקוח מזון ותרופות של ממשלת ארה"ב
Feasibility Study - חקר ישימות
מחקר הבוחן את ההצדקה והעלות לפרוייקט ביחס לתועלתו.
FIFO
שיטה לבחינה וצריכת המלאי לפיה סדר הצריכה במלאי הנו לפי סדר ההגעה, מגנה מפני התיישנות המלאי.
FTP - File Transfer Protocol
שיטה להעברת קבצים באמצעות רשת האינטרנט.
Fixed Cost - הוצאה קבועה
הוצאה שאינה משתנה בהתאם לכמות הייצור כגון: הוצאת שכירת המבנה.
Five Ss System - מערכת חמשת ה-S
אמצעי יסוד של גישת הלין, דרכו מיישמים שיפור מתמיד של אזורי העבודה (Gemba) ע"י העובדים. 5 ה- S’s הינם: מיון וסילוק, סדר וארגון, ניקיון ובקרה, תקנון ושיפור, אמונה ומשמעת.
FLOW - זרימה
המטרה האולטימטיבית של הלין – ליצור שרשרת ערך כזו, שבה החומר (הערך...) זורם ללא הפרעות ועיכובים, בצורה החלקה והמהירה ביותר האפשרית, דרך כלל השרשרת ללקוח הסופי.
FMECA - Failure Mode, Effects and Criticality Analysis
An inductive, bottoms-up method of analyzing system design and performance
Forecast - תחזית
צפי של ביקוש עתידי. תחזית יכולה להבנות כתוצאה מחישובים מתימטיים - שיטות תחזית המבצעות מניפולציה אודות נתוני ומגמות העבר.
Forward Scheduling - זימון קדימה
שיטת זימון לפיה הזימון מתחיל מתאריך ידוע ומחשב את מועד הסיום של ההזמנה הנדונה.
FPLC – כרומטוגרפיה לחלבונים
[ 1 2 3 ]
23.1.19 CIO FOCUS 2019 - הכנס השנתי של מועדון המנמ"רים
בכנס השנתי השביעי של מועדון המנמ"רים, מיסודן של IDC ישראל ו-ERP.ORG: דגשים לפעילות המנמרים הצפויה לשנת 2019 , טכנולוגיות מובילות, מפגשים עם מומחים ועוד>>
11.12.18 סדנה: "להפיק יותר מה-SharePoint בארגון"
בסדנה נציג את ה-SharePoint על גרסאותיו ויכולותיו, כולל חדשנות וחידושים במוצר, ונתייחס לאתגרים של משתתפים ש-SharePoint מוטמע בארגונם. לפרטים והרשמה>>
18.12.18 סדנה: "שימוש מתקדם באקסל למנהלים"
בסדנה נסקור ונלמד על רבדים נוספים בתוכנת האקסל המסייעים למנהלים בניתוחי מידע כגון: ניתוחי רגישות, ניהול סיכונים ועוד. לפרטים והרשמה>>
25.12.18 סדנה: "Power BI"
בסדנה תתבצע היכרות עם Microsoft Power BI - פתרון לניתוח אנליטי מתקדם בענן. לפרטים והרשמה>>
ספק טכנולוגיה / מתודולוגיה - חשוף פתרונות/יכולות לקהל הארגוני
באמצעות מפגש "בית פתוח" במשרדי ERP.ORG באפשרותך לחשוף פתרונות / יכולות לקהל הארגוני>>
מרכז התמחות: SMB CYBER
פירוט אודות ספקים בתחום הגנת סייבר אשר השתתפו בכנס SMB Cyber & Information Security Focus, שהתקיים בתאריך ה-22.10.18 בכפר המכביה רמת גן>>
כנסי FOCUS 2019
כנסי פוקוס לשנת 2019: הכנס השנתי של מועדון המנמ"רים, ניהול שירות וחווית לקוח, בינה עסקית, מחשוב ארגוני, סייבר ואבטחת מידע, ניהול תשתיות ופיתוח בענן ועוד. לפרטים>>
אחזקה |  איכות הסביבה |  אינטרנט לעסקים |  ארגונומיה |  בדיקות תוכנה |  בינה עסקית - BI |  ייצור |  יישום אסטרטגיה |  למידה ארגונית |  מחשוב ענן - Cloud Computing |  מלאי |  מניסיונם של ארגונים |  משאבי אנוש |  מתודולוגיות יישום |  ניהול השינוי |  ניהול חיי מוצר - PLM |  ניהול ידע - KM |  ניהול מחסן מתקדם - WMS |  ניהול מסמכים |  ניהול מעבדה - LIMS |  ניהול פרויקטים |  סקירת פתרונות |  ניהול תהליכים - BPM |  ניהול IT |  פרוגרמות ותכנון פונקציונאלי |  פיתוח מנהלים |  קמעונאות |  קשרי לקוחות - CRM |  רכש |  רצפת ייצור |  שיווק ומכירות |  שרשרת האספקה |  תגמול ותמרוץ |  תכנון |  IT&Business Alignment |  Lean |  SMB |  SOA |  Start UP |  Tec Insights - Jack GOld |  אורח באתר |  דבר המומחה |  סקירת כנס |  סקירת מוצר |  קהילות מקצועיות - פורומים |  מ.ה - מרכזי התמחות |  MBTI - סוגי אישיות (טיפוסים) בארגון |  דף הבית |  תנאי השימוש באתר | 
כל הזכויות שמורות © 2005   created by CyberServe